Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Zpěvák Martin France: Jaká další katastrofa ho potkala před velkým koncertem?

Zpěvák a producent Martin France (48) to nemá jednoduché. Smůla se mu totiž lepí na paty. Před lety mu vyhořel byt, poté málem přišel o nohu. Později, když se na ulici zastal kamaráda, mu zase prokopli hlavu kanadou. A aby toho nebylo málo, nyní měl problémy znovu – soused mu vytopil byt! ,,Sousedovi nade mnou  praskly asi před třemi měsíci stoupačky a mně to proteklo koupelnou, chodbou a kuchyní. Takže nastoupili instalatéři a začali kopat. A prokopli se mi až do kuchyně,” popsal pro web Tojesenzace.cz Martin France.

,,Když už to po přibližně měsíční práci bylo vše doděláno, tak asi před 14 dny praskly stoupačky u mě ve spodní části koupelny, takže opět nastoupili instalatéři, a rozsekali nedávno nově zrekonstruovanou koupelnu podruhé. Teď už opět vše nové, včetně obkladaček, tak doufám, že to bylo naposledy,” prozradil zpěvák a producent, který je momentálně v jednom kole. Chystá totiž benefinční koncert Noc s hvězdami na zámku Zahrádky u České Lípy, který proběhne už tuto sobotu 5. 8. 2017. A bude se na co těšit! Kromě Martina zazpívá Lenka Filipová, Radka Fišarová, Petr Rezek, Vlastimil Harapes a mnozí další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *