Herec Daniel Bambas přiznal: Práce s břitvou je fascinující!

Herec a zpěvák Daniel Bambas (37) známý z televizních seriálů se v poslední době věnuje převážně divadelní a muzikálové činnosti. Aktuálně ho můžete vidět excelovat v roli Karla IV. v open air muzikálu Noc na Karlštejně nebo v divadle Na vinohradech a Mladé Boleslavi. Talentovaného herce jsme potkali na akci Glenfiddich Razor night na pražské Náplavce v Cargo Gallery, kde si charismatický Daniel nechal upravit své vousy. „Do barberu shopu chodím rád, ale někdy se holím kvůli divadelní roli i doma sám. Práce s břitvou je fascinující, když to ten člověk skutečně ovládá.“ pochvaluje si úpravu svého porostu herec, který se svěřil do péče skotské barberky Suzi. „Když si je někdo prací s břitvou jistý, tak to poznáte okamžitě.“, dodává. Tradiční pánská holičství zvaná barber shopy a single malt whisky mají společné DNA.  K holení břitvou musí muž dozrát stejně tak k pití dvanáctileté skotské.

A jak oblíbený herec tráví léto? „Vrátil jsem se z dovolené v Turecku, kde jsem byl s kamarádkou v nádherném luxusním resortu. Preferuji sice jiný typ dovolené, ale tentokrát jsme se nechali hýčkat komfortem all inclusive v hotelu, který byl jako palác, a musím říct, že to bylo krásný a užili jsme si to.“, prozradil nám herec. „Teď na konci léta se ještě chystám do Kodaně. Moc rád se tam vracím. Plánuji také nějakou delší cestu do Skotska, které, mám takové tušení, si zamiluji v první vteřině. Chci tam ale jet na delší čas, abych měl možnost ho procestovat.“, dodává Daniel.

Zeptali jsme se, co ho v poslední době zaujalo na televizních obrazovkách. „Jedním dechem jsem shlédl seriál americké produkce True Detective, kde excelují Matthew McConaughy a Woody Harrelson. Skvělý scénář, herci, atmosféra, kamera. Rozhodně doporučuji.“, říká nadšeně Daniel. Daniel Bambas je přesně takový, jaký byste čekali. Charismatický, milý, pohotový a příjemný společník, se kterým si popovídáte nejen o filmu, ale třeba i o whiskey, kterou má rád, nebo o cestování.

Foto Glenfiddich Razor night

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *