Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

»Soudkyně« Simona Prasková: Takhle řádila s Jardou Pleslem!

Herečka Simona Prasková, kterou diváci znají hlavně jako bývalou Soudkyni Barbaru, které natočila asi 15 dílů, se ani v létě nezastaví. A jde z role do role! “Nedávno jsem dotočila film Děti samotářů, kde jsme si skvěle zahráli s Jardou Pleslem. S ním je natáčení vždycky úžasné, užili jsme si to,” svěřila Simona, která zde hraje opět soudkyni. “Tentokrát je ale ale pěkná mrcha,” prozradila herečka. Kromě Jaroslava Plesla si ve filmu Olgy Dabrowské zahrají například Ivana Chýlková, Vanda Hybnerová, Pavel Řezníček, Tomáš Hanák, Klára Pollertová Trojanová, Josef Trojan či  Olga Dabrowská-Wdowiaková ml.

Po náročném natáčení je potřeba odměna v podobě dovolené, a té se Simoně dostalo. Tráví ji na jihu Čech s manželem, dcerou Natalkou a svými dvěma psími seniory.

“Chodíme plavat, na túry i na kolo a střídají se u nás návštěvy,” svěřila se herečka, kterou brzy čeká návrat k pracovním povinnostem.

Foto Facebook Simony Praskové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *