Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Další tvář Vaška Noida Bárty: Bude z něj král Jelimán v Madagaskaru!

Muzikálový hit podle světoznámého animovaného filmu Madagaskar se po New Yorku a Londýně poprvé představí v České a Slovenské republice v deseti sportovních halách. U jednoho stolu se na první čtené zkoušce sešli tvůrci a představitelé této nové show, která bude již od října bavit publikum všech věkových generací. V hlavních rolích se divákům pod režijním vedením Petry Parvoničové,  v kostýmech a v dekoraci Michaely Horáčkové -Hořejší představí Roman Tomeš (lev Alex), Petr Ryšavý (zebra Marty), Tomáš Smička (Melman) nebo Michaela Bábor Nosková (hrošice Glorie), Petr Kutheil (náčelník tučňáků).  Jako král Jelimán před diváky předstoupí Václav Noid Bárta.

Lva Alexe na jevišti ztvární Roman Tomeš. „Viděl jsem filmovou předlohu už jako dítě a nedávno jsem si film pustil znovu. Myslím, že se s ním za svůj život ještě párkrát potkám, protože mám malého syna, kterému by to nemělo uniknout. Navíc, kdo se může pochlubit, že jeho táta hrál Lva Alexe!:-),“ říká ke své nové roli.  A pokračuje: „Myslím si, že toho máme s Alexem i dost podobného. Tedy možná spíš s mým mladším já, kdy jsem ještě chodil na střední školu a vymýšlel hlouposti, rád se předváděl.“

Premiéra se uskuteční 7.10. v Praze. A proč by si diváci rozhodně neměli nechat Madagaskar ujít? „Protože to bude nádherná show plná tancování, skvělé muziky a rozhodně vtipu. Jsem ráda, že Petra Parvoničová, choreografka a režisérka tohoto projektu, vybrala takový tým, jakým jsme. Všichni se známe, fungujeme spolu a myslím, že se i my budeme na každé představení a diváky těšit,“ říká o muzikálu Michela Bábor Nosková.

Termíny a místa představení:

07.10.2017 – PRAHA, Tipsport arena

14.10.2017 – BRNO, DRFG Arena

21.10.2017 – ČESKÉ BUDĚJOVICE, Budvar Aréna

28.10.2017 – ZLÍN, Zimní stadion Luďka Čajky

04.11.2017 – PARDUBICE, Tipsport arena

11.11.2017 – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA

24.11.2017 – KOŠICE, Steel Aréna

26.11.2017 – BRATISLAVA, Zimný štadión Ondreja Nepelu

02.12.2017 – CHOMUTOV, SD Aréna

09.12.2017 – PLZEŇ, Home Monitoring Aréna

Představení začínají vždy ve 14:00 a 17:00 hodin.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticket Art a Ticketportal po celé ČR. Na Slovensku jsou vstupenky v prodeji v síti predpredaj.sk.

Foto muzikál Madagaskar, Instagram V. N. Bárty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *