Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Sexy zpěvačka Alžběta Bartošová: Angelika proti Louise. Víme, co na sebe oblékne v novém muzikálu!

Muzikál Michala Davida Muž se železnou maskou, který bude mít premiéru 1. listopadu v Divadle Broadway, odhalil své kostýmy! Ten svůj si poprvé oblékla i Alžbeta Bartošová, která si v muzikálu zahraje roli Louisy. „Jsem nadšená, v kostýmech od výtvarníka Romana Šolce jsem dosud hrála Angeliku a Kleopatru a nyní opět dokázal svou profesionalitu,“ sdělila nám první dojmy z kostýmní zkoušky Alžbeta.

V muzikálu Angelika obléká těžké dobové róby, proto si nyní cení lehkosti kostýmů. „Ačkoli kostýmy působí mohutně, jsou lehké a bude se v nich krásně tancovat. Moc se mi líbí i svou barevností i materiálem,“ svěřila se nám zpěvačka. Zkoušky muzikálu jsou v plném proudu, zpěvačka tak může na nějaký odpočinek do premiéry zapomenout. „Zkoušíme denně, navíc v září opět budu hrát Angeliku v Brně, takže budu pendlovat,“ dodala Alžbeta. V muzikálu Muž se železnou maskou se objeví například po boku Josefa Vojtka, Petra Koláře nebo Daniela Hůlky.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *