Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Hvězda filmu Po strništi bos Tereza Voříšková: Zamilovala se do Kaisera!

Do kin právě přichází dlouho očekávaný film Zdenka a Jana Svěráka Po strništi bos. A v hlavní ženské roli maminky se tu představí Tereza Voříšková (28). Na slavnostní premiéře v kině Lucerna proto nemohla chybět a ve chvíli, kdy po shlédnutí filmu měla sdělit svůj zážitek z filmu, řekla nečekaně: “Já jsem se dneska asi zamilovala do Oldřicha,” smála se. A Oldřich Kaiser (62), stojící vedle ní, to ihned komentoval: “To je hezké a že jste na to nepřišla dřív? Bylo snad něco, nebo nebylo? Bylo, nebylo, to nikdo neví. To je naše tajemství,” dodal s úsměvem.

Film vznikl podle stejnojmenné knihy vzpomínek Zdeňka Svěráka a tematicky zapadá do tetralogie filmů Kolja, Obecná škola a Vratné lahve, které vyprávějí příběh jednoho muže na pozadí dějinných událostí 20. století. Kromě Terezy Voříškové a Oldřicha Kaisera se můžete těšit na Ondřeje Vetchého, Zdeňka Svěráka nebo Jana Třísku.

Foto BIOSCOP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *