Eva Perkausová natáčí Ohnivý kuře s Janžurovou a říká: Stáhnul se mi žaludek!

Prázdniny pomalu končí a oblíbené seriály, které měly letní pauzu, se opět vracejí na obrazovky. V nových řadách se vždy objeví někdo nový, tentokrát se fanoušci seriálu Ohnivý kuře mohou těšit na posilu v seriálu Ohnivý kuře, kde se kromě Mirka Šimůnka začne objevovat jeho moderátorská kolegyně z Top Staru Eva Perkausová.

Hned v první epizodě Modrého kódu se představí bratr kluka z paneláku, kterého si zahraje další z tria moderátorů Top Staru Petr Vágner.

„Natáčení s Ivou Janžurovou se přitom nejdříve Eva Perkausová zalekla. „Když jsem ve scénáři četla jméno Iva Janžurová večer před natáčením, úplně mi hrklo a stáhnul se mi žaludek a říkám si, to bude průšvih, že budu trapná. Ale byla jsem nakonec mile překvapená, že na to, jaká je to paní herečka, tak byla hrozně příjemná, milá a vtipná. Na natáčení byla skvělá rodinná atmosféra,“ dodala Eva Perkausová. Modrý kód se poprvé objeví na televizních obrazovkách opět v pondělí 21. srpna a Ohnivý kuře se poprvé objeví na televizních obrazovkách opět v úterý 22. srpna.

 

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.