Zpěvák Radim Schwab: Okradl ho taxikář, přijela policie!

Když si nejvyšší český zpěvák Radim Schwab (39) zavolal taxi, aby stihl vystoupení na charitativní taneční workshop pro děti z dětských domovů, který pořádá Nadační fond Hanky Kynychové, netušil, co bude následovat. Při vracení na tisícikorunu a účtu tři sta devět korun, mu taxikář vrátil pouhou pětistovku, tedy o celé dvě stovky méně!

I když zpěvák na to okamžitě upozornil, nápravy se nedočkal. „Řekl mi, že mi vrátil dobře a odmítl to řešit,“ svěřil zpěvák. Protože taxikář si trval na svém, zavolal zpěvák policii.

„Ta ale řekla, že jde o občansko-právní spor mezi námi dvěma a nemůžou to řešit,“ pokračuje zpěvák. Až ve chvíli, kdy se objevila média, taxikář najednou otočil a dvousetkorunu vrátil. Nasedl do auta a ujel.

„Šlo mi o princip a hlavně o to, aby takových případů bylo co nejméně. Pán spoléhal na to, že to nechám být a mávnu nad tím rukou, když nešlo zas o takovou částku. A já si říkal, kolik takových klientů už přede mnou okradl,“ dodal Radim. Celá kauza neohrozila jeho vystoupení, kde vystřihl dvě písničky. Radim Schwab, představil Fantoma opery, je v jednom kole i o prázdninách. Připravuje totiž novou desku, která by se měla objevit před Vánocemi, a také sérii vánočních koncertů.

Víte, že…
Taneční workshop se v sobotu 26.8.2018 konal v rámci 11. ročníku oblíbeného projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kde se děti pod vedením profi tanečníků v čele s Hankou Kynychovou učí taneční a muzikálové choreografie, s kterými se pak na konci roku utkají o medaile. Učí se tak nejen pracovat s trémou a bojují prostřednictvím pohybu s psychickým trápením, ale také se učí, že nic není zadarmo a výsledky přijdou až po dřině a úsilí.

Foto REDAKCE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *