Chystá se festival Sinatrology, dorazí Farna i otec Amy Winehouse!

Letošní oslavy narozenin Franka Sinatry se opět ponesou ve velkém stylu. Tradiční jazzový a swingový svatostánek pražské Lucerny přivítá 3. prosince společně s Janem Smigmatorem i Ewu Farnou a otce slavé Amy Winehouse, jazzmana a vynikajícího swingového muzikanta Mitche Winehouse. Nenechte si to ujít.

Program Sinatrology Swing Gala

Sinatrology 2017 představí slavné sinatrovské evergreeny v původních i zbrusu nových aranžmá a také písně z repertoáru Sinatrových současníků a přátel – Deana Martina a Sammyho Davise Jr. Jan Smigmator zazpívá novinky ze svých alb Swing Is Back a Time To Swing a Ewa Farna jen pro tuto příležitost převlékne do swingového hávu své největší hity. Exkluzivním hostem Sinatrology 2017 bude Mitch Winehouse, který v programu vystoupí sólově i v unikátních společných aranžích. Také letos bude akci doprovázet RTV Big Band Felixe Slováčka rozšířený o smyčcovou sekci a se speciálním hostem, talentovanou altsaxofonistkou Markétou Smejkalovou. O dokonalý swingový zážitek se postará taneční seskupení Pop Balet.

Swingová noc koncertem nekončí, ale začíná

Diváci si budou moci vychutnat koncert nejen v klasickém hledišti, ale také v kruhu svých přítel u komorních kulatých stolků se sklenkou dobrého pití a vybraných delikates. Po hlavním programu následuje již tradiční Swingová noc, která nabídne zábavu ve stylu velkých amerických casin u hracích stolů Falešných hráčů, při degustaci prémiových bourbonů, whisky a koňaků. Přichystán bude rovněž večerní raut a na taneční parket hosty vyzvou za doprovodu electroswingu jedineční swingoví tanečníci.

Předprodej vstupenek v síti TicketPro

O festivalu Sinatrology

Od roku 2015, kdy proběhl první ročník festivalu Sinatrology u příležitosti oslav stého výročí narození Franka Sinatry, si swingový zpěvák Jan Smigmator každoročně zve zajímavé muzikanty, aby společně vzdali hold slavné swingové ikoně a ukázali, že jazz, swingové standardy a moderní hudba k sobě již neodmyslitelně patří. Sinatrology navštívilo během prvních dvou ročníků 12 000 diváků a první ročník třikrát vyprodal Obecní dům. Záznam Sinatrology 2015 vysílala také Česká televize v rámci hlavního silvestrovského programu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *