Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Herečka Andrea Hoffmannová: Hraje milenku Rašilova! Bojuje o něj a hodlá se mstít…

Do role učitelky Jolany se během srpna vžívá herečka Andrea Hoffmannová, kterou do své nové romantické komedie obsadil režisér Milan Cieslar. Filmová novinka Věčně tvá nevěrná, která vzniká na motivy scénáře Jana Míky v produkci Happy Celulloid s.r.o. a Flamesite s.r.o., si klade za cíl navázat na divácky úspěšné snímky Láska je láska a Život je život.

„V nové komedii hraji roli učitelky, která je současně bývalá milenka hlavního hrdiny Josefa (Saša Rašilov). Je to žena, která zjistila, že ji ve vztahu nahradila jiná, takže o Josefa bojuje a zároveň má tendence se mu trochu mstít,“ říká Andrea Hoffmannová, která v letních měsících natáčí rovněž novou pohádku Zdeňka Trošky Čertoviny a komedii Tomáše Svobody Svatba mé sestry.

Herečky Andrea Hoffmannová a Sára Sandeva

„S panem režisérem Milanem Cieslarem točím poprvé v životě. Měli jsme kamerové zkoušky, potom čtenou zkoušku, kde jsme se potkali všichni herci, a před samotným natáčení jsme se všichni skvěle seznámili a navzájem porozuměli našim rolím,“ popisuje herečka známá také z filmů Pohádky pro Emu, Špunti na vodě či Strašidla.

V nové romantické komedii si Andrea Hoffmannová zahraje po boku Saši Rašilova, Vilmy Cibulkové, Lenky Vlasákové, Natalie Germani, Pavla Kříže či Josefa Lábuse. Film Věčně tví nevěrná bude mít premiéru v lednu 2018.

O filmu
Komedie o tom, jak psycholožka z manželské poradny originálním způsobem zachraňuje rodinu svého synovce Josefa před osobním i podnikatelským krachem. Pomůže jim zachránit manželství i firmu, ale pouze pod jedinou absurdní podmínkou. Musejí se rozvést. Nikoliv jen tak, na oko, ale na základě pádného důvodu – musejí se přistihnout in flagranti. Josef svou ženu, ona Josefa. Ostrá medicína zdánlivě nesmyslná, je příčinou mnoha peripetií. Oba se o nevěru snaží, ale marně. Tím, že psycholožka zrušila zakázané ovoce, nejsou schopni hrdinové nevěru provést. Strom poznání se jim stane skutečným poznáním. Manželství je zachráněno.

Andrea Hoffmannová
Vystudovala hudebně-dramatický obor na brněnské konzervatoři a osm let působila v angažmá ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Zahrála si ve filmech Strašidla (Zdeněk Troška), Pohádky pro Emu (Rudolf Havlík) a Špunti na vodě (Jiří Chlumský). V lednu bude mít premiéru nová pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí selky. S manželem Markem vychovává Andrea Hoffmannová dvouletou dceru Anastázii. Kromě herectví a rodiny se půvabná herečka věnuje také sportu, zajímá se o módu a ráda cestuje.

Zdroj: Film Věčně tvá nevěrná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *