Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Lukáš Langmajer prozradil o pětiletém synovi: Koupal by se, i kdyby tam plavaly kry

Nová hvězda TV Nova Veronika Kašáková připravuje pro kanál Nova Plus pořad o proměnách, se kterými má již několikaleté zkušenosti v rámci jedné z aktivit svého nadačního fondu. Na rozlučku s prázdninami dorazila Veroniky fond podpořit svou účastí také moderátorka Iveta Vítová s dcerkou Anetou, herečka Jana Bernášková s rodinou nebo herec Lukáš Langmajer se synem Mikulášem.
Lukáš Langmajer si po několika letech konečně udělal pracovní pauzu a vydal se s rodinou v létě na aktivní dovolenou do Holandska. Spíše než za teplem se tam jeli otužovat.

„Bylo tam spíš chladněji, ale náš syn by se koupal, i kdyby tam plavaly kry.“ směje se Lukáš. „Na podzim mu bude 5 a teď ho nejvíc baví to, co viděl v Amsterodamu. Šikovní kluci tam pro pobavení lidí u kávy skáčou salta, točí se na jedné ruce apod. To se mu líbilo moc, takže když má teď možnost skákacího hradu, pytle nebo trampolíny, je ve svém živlu. Tady je pořád v hradu a zdokonaluje svoje umění.“ chválí syna pyšný otec. „Co jsme si tu teda zamilovali, je i ta úžasná poctivá zmrzlina.“ Herec Lukáš Langmajer se i přes svoje velké pracovní vytížení věnuje velmi své rodině. Jezdí na výlety, podporuje aktivní život svých dětí a i během akce neustálě něco podnikali. Nejvíce času strávili kromě skákacího hradu v lanovém parku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *