Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Ze zkoušky zdrhli na Slapy: Takhle pařili herci z muzikálů!

Tohle není špatný nápad! Místo divadla ukrytého v podzemí, vyrazit do přírody na Slapy. Takhle přesně to udělala část protagonistů nově připravovaného muzikálu Muž se železnou maskou. Odpoledne strávili na lodi.

Jakmile se část hereckého muzikálového ansámblu dozvěděla, že jim odpadá odpolední zkouška, řekla si, co s volnou částí dne a zajeli si užít jednoho z posledních slunečných dnů babího léta.

“Pepa Vágner přišel s nápadem, že podnikneme nějaký výlet a volba padla na loď na Slapy. Pepa je protřelý kapitán a milovník vody, takže jsme si půjčili loď a jelo se,” svěřil se urostlý herec, zpěvák a “český Rocky” Peter Pecha. Spolu s nimi vyrazili za sluníčkem Michaela Gemrotová, Votěch Drahokoupil i Alžběta Bartošová.

“Bylo to moc fajn, a protože toho volného času máme opravdu málo, všichni jsme ocenili, že jsme si takhle krásně užili fakt hezké odpoledne,” prozradil zpěvák a herec Josef Vágner, který sám nedávno vyšel s novým hitem Muž z planety Hollywood.

“Teď nám začíná nová sezóna. Já kromě Muže se železnou maskou dělám Mýdlového prince, Tři mušketýry, Draculu a příští rok se bude vracet Angelika. Děláme i zájezdovky. A teď kromě dalších mých akcí, chystám takové minitour s dětskými pěveckými sbory po Čechách a Moravě. Na to se moc těším,” svěřil se Pepa Vágner, který se nedávno i zasnoubil. A kdo ví, třeba přijde na řadu i svatba…

Foto: archiv M. Gemrotové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *