Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Taneční mistr Vlastimil Harapes prozradil: Jak plaší na chalupě myši?

Bývalý taneční mistr Vlastimil Harapes (71) je stále v jednom kole. I když má krátce po operaci kyčle, natáčel Kapitána Exnera, a teď se chystá na další roli – zahraje si strýčka Drosselmayera v připravované lední revue Louskáček na ledě, která se objeví pouze ve dvou termínech a dvou místech u nás – 30. prosince 2017 v Praze a 13. ledna 2018 v Pardubicích. A bude tu tančit i hrát! A protože tanečník, pokud to jde, tráví spoustu času na chalupě, prozradil svůj návod na to, jak plašit myši. “Pouštím jim muziku a ony se jí bojí,” smál se. Ještě víc než myši u toho ale trpí on sám. “Mám totiž rád ticho. Rád jen tak sedím na pavlači a koukám do zeleně,” prozradil.

Nová lední revue Louskáček na ledě představí na 90 umělců, včetně významných hvězd. Hlavními protagonisty budou sólisté baletu ND Nikola Márová a Michal Štípa. Díky synchronizovanému bruslení a tanci Dětského baletu Praha se v představení prolne tanec na ledě i na jevišti. Vstupenky na jedinečnou show jsou již v prodeji na www.ticketportal.cz. Z každé vstupenky se navíc podpoří charitativní organizace UNICEF.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *