Exmilenci Dlouhý a Vondráčková. Pořádně to mezi nimi jiskří! Jsou zase spolu?

Stará láska nerezaví! To potvrdil další díl Kapitána Exnera, kde se znovu sešli někdejší opravdoví milenci Michal Dlouhý a Lucie Vondráčková. Lucii s Michalem nevydržel téměř tříletý vztah a před patnácti lety se rozpadl. Teď na Primě předvádí, že to mezi nimi pořád jiskří. 

Lucie hraje archeoložku Evu Hodačovou. „Jde o velice poctivou vědkyni a badatelku. Archeologii zbožňuje a tak trochu se jí líbí Exner,“ prozradila Lucie. Natáčelo se loni na podzim, kvůli počasí a profesi archeoložky tak musela Vondráčková oželet sexy vizáž a navléct se do neforemných šatů a těžkopádných gumáků.  I když je kvůli roli ve scénáři trochu za ošklivku, musela její postava po Dlouhém vrhat svůdné pohledy. „Před pár lety jsme si spolu zahráli v Othellovi na Shakespearovských slavnostech. On byl Othello, já Desdemona. A v době, kdy jsme spolu žili, jsme hráli v Rokoku Na dotek a Čarodějky ze Salemu. Vždycky je s ním skvělá spolupráce a zábava,“ směje se Vondráčková.

Do Prahy přiletěla z Kanady jen kvůli natáčení. „Nebýt Exnera, tak bych tak brzy z Kanady neletěla. Ale když už jsem tu byla, natočila jsem si ještě dva klipy,“ řekla Lucie. Jejím kolegou z oboru archeologie je herec Viktor Preiss. Dokonce prozradila, že byl její učitel! „S panem Preissem jsem měla tu čest se setkat už několikrát. Kromě toho, že mě s velkou laskavostí připravoval na zkoušky na konzervatoř, setkali jsme se například při natáčení krásného televizního filmu In nomine patris,“ řekla Lucie.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.