Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Herec Martin Stránský: Že by změnil povolání? Oblékl uniformu a prý v ní zvládne vše!

Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová, to budou tři hlavní aktéři nového televizního magazínu z prostředí české armády, který už 26. září spustí Česká televize. Jak ona, tak i produkční společnost, ale i samotní aktéři říkají, že jde o naprosto mimořádný a unikátní pořad, který divákům ukáže dosud nevídané armádní zákulisí.

Tři civilisté v profi armádě, a nebude to žádná legrace – tak zní základní heslo Patroly. “Velitel roty Martin Stránský, kliďas, který zvládne ledacos. Neřízená střela a roztržitý sangvinik Michal Holán, který si armádu zamiloval a Bára Mottlová je taktická zbraň týmu, protože kam čert nemůže,… tam Bára uspěje,” prozrazuje producent magazínu Vítězslav Jandák ml. ze společnosti Rolling Media, jkterá pro Českou televizi pořad vyrábí.

S hrdiny pořadu se společně podíváme na hrdinné výkony třeba našich pyrotechniků… Jejich umění si osahá Martin Stránský, který se proběhne v pyrotechnickém obleku EOD9, a Bára Mottlová se slušivým opaskem z plastické trhaviny.

Michal Hollán pozná ničivou sílu zbraní Kajman, vyzkouší odolnost akčních hrdinů a přidá i zamyšlení nad tématem realita a filmová fikce.

“Chtěli jsme s nadhledem a vtipem představit naše ozbrojené složky, včetně zbraňových systémů. Létali jsme helikoptérami, jezdili tanky, skákali padákem, stříleli jsme, testovali jsme Gripeny i Pandury. Jak obstál McLaren v závodě s armádními stroji? Tak to mě také zajímalo. Budete se divit!” uvedla natáčení kreativní producentka Jana Škopková. “Vyrobit takový cyklus znamenalo těsně spolupracovat s naší armádou a často si sáhnout hodně hluboko do fyzických sil.”

“Byla to naprostá pecka. I když to bylo někdy hodně náročné psychicky i fyzicky, zažil jsem něco, co bych jinak nikdy nezažil, a co bych neměl šanci si vyzkoušet,” svěřil se herec, moderátor a dabér Michal Holán, kterého momentálně můžeme vídat i v seriálu Policie Modrava, kde hraje mladého policistu Jáju.

Zajímavostí také je to, že v každém díle si pozici figuranta vyzkouší i jedna známá osobnost. Je to například operní diva Andrea Kalivodová nebo lékař, profesor Jan Pirk.

Už 26. září a následujících 11 dalších týdnů se diváci budou moci přesvědčit na vlastní oči o tom, jak to skutečně v armádě za různých situací, při různých cvičeních funguje, a že to vážně není žádná procházka růžovým sadem.

“Takovýhle magazín tu prostě ještě nebyl. Uvidíte sami…,” dodal producent ze společnosti Rolling Media Vítězslav Jandák ml.

Foto: Rollin Media

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *