Finále Miss Léta proběhne v neděli 24. 9. na Velké Chuchli. Vítězka vyhrává auto a luxusní ceny.

Na závodišti Velká Chuchle v neděli 24. září Praha zažije vrcholnou dostihovou, módní a společenskou událost při příležitosti 111. výročí vzniku závodiště, která svým důrazem na módu a styl je věnována hlavně ženám. Společenským vrcholem této slavnosti bude vyhlášení vítězky soutěže Miss Léta 2017, vrcholným dostihem pak bude tradiční Velká cena Prahy.

Stejně jako červnová akce Ladies Day, která na Velké Chuchli slavnostně zahájila Miss Léta, je i při této události ve VIP a klubové části vyžadován povinný dress code. Na vítězky Miss Léta čekají luxusní ceny celkem za 300.000 Kč.

Spolupráce mezi závodištěm Velká Chuchle, soutěží Miss léta a společností Mironet byla zahájena akcí Ladies day, která přestože měla v České republice premiéru, byla s kapacitou 5000 vstupenek zcela vyprodána. Zejména dámy věnovaly obrovskou pozornost svému outfitu a akce se stala už při své premiéře významnou společenskou událostí za účasti prakticky všech médií. Po vzoru úspěšného Ladies day je nedělní program Finále Miss léta a Velké ceny Prahy znovu koncipován pro páry, módní nadšence, milovníky koní i ženské krásy a pro rodiny s dětmi.

Miss Léta se v roce 2017 stala dominantní soutěží krásy v České republice. V současnosti je soutěží nejsledovanější a zároveň byla podpořena jako první soutěž krásy v historii České republiky i Československa světovými módními značkami. Finále Miss Léta svým důrazem na noblesu, módu a styl tradičně přitahuje pozornost i těch, které ostatní soutěže krásy nebo dostihy běžně neoslovují. Miss léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních párty spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro soutěž klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média.

Teprve 5 let trvající soutěž Miss Léta byla minulý rok médii vyhlášena jako jedna z TOP3 soutěží krásy v České republice a tento rok soutěžím krásy dominuje, kdy sledovanost přímých přenosů na sociálních sítích jednotlivých semifinálových kol přesahovala 100.000 sledujících. Průběh výběru finalistek organizátoři nechávají na odborné porotě složené ze sponzorů a známých tváří, nově spolupráci navázali i s youtubery.

Jako první soutěž v historii České republiky uzavřela spolupráci se světovými módními značkami a nyní výrazně rozšířila svoji působnost. Pod sloganem „Vítej na letní párty“ přichází série významných letních společenských akcí, které slavnostně startoval Ladies day na Velké Chuchli. Soutěž finalistky tradičně obléká do svých typických zcela bílých outfitů. Finalistky pak, jako „Bílá armáda“, reprezentují soutěž po celé léto a fotí kampaně pro partnerské značky. Letos opět finalistky oblékají tradiční bílé oblečení a stávají se členkami tzv. Bílé armády. Toto oblečení se stalo symbolem soutěže Miss léta a symbolické je také to, že finalistky předchozích ročníků se podílejí na organizaci dalších ročníků soutěže.

Do letošního ročníku soutěže Miss Léta se historicky poprvé přihlásila youtuberka se sledovaností nad 100 tisíc odběratelů. Carly Kirstenová se stala součástí bílé armády na druhém semifinále, kde skončila na druhém místě.

INFORMACE O AKCI:
Termín: neděle 24. září 2017, 14:00-18:00 (areál otevřen od 12:00)
Místo: závodiště Conseq Park Velká Chuchle

PROGRAM:
⦁ Osm rovinových dostihů. Hlavní dostih: Velká cena Prahy
⦁ Taneční vystoupení finalistek oblečených v outfitech Bílé armády za doprovodu zpěvačky Adély Částkové
⦁ Promenáda v plavkách
⦁ Dětský program, jízdy na ponících, venkovní herní atrakce, dětský koutek “Hříbátka”
⦁ Módní přehlídka šatů návrhářky Alice Abraham a módní přehlídka modelů Pavly Michalíkové
⦁ Slavnostní uvedení světové značky na český trh
⦁ Mironet prezentace virtuální reality, hi-tech a herních novinek
⦁ Prezentace šperků, šatů, líčení a nových módních trendů
⦁ Setkání s celebritami
⦁ Fotografování u fotostěny
⦁ Soutěž o nejlepší dress code mezi návštěvníky
⦁ Vyhlášení vítězek letošního ročníku a slavnostní předání korunky Terezou Bohuslavovou, vítězkou loňského ročníku Miss Léta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *