Co odvezl zpěvák Josef Vágner svému nemocnému tatínkovi?

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner před pár dny, spolu s kolegy z Divadla Broadwayi oslavil 222. reprízu muzikálu podle hitů Václava Neckáře Mýdlový princ. Protože měl den volna, vyrazil na chalupu na Tachovsko. Tam náhodou objevil neskutečný úlovek, který okamžitě odvezl nemocnému tatínkovi, skladateli Karlu Vágnerovi…

“Tyhle hřiby jsem našel při malé procházce s přítelkyní Marlen a naším psem Trampem u lesa, kde normálně houby ani moc nerostou. Takže cíleně na houby jsme tam nešli, natož s košíkem. A protože táta houby miluje, tak jsem mu je hned vezl domů. Udělaly mu radost, když už je z nemocnice doma,” prozradil Vágner junior to, že hitmakerovi se už daří dobře.

Karel Vágner před pár dny skončil ve špitále kvůli bakterii, která mu způsobila otravu organismu. Poté, co byl zaléčen antibiotiky a lékaři konstatovali, že už není v ohrožení, mohl být propuštěn do domácího ošetřování.

Josef Vágner momentálně účinkuje jak v muzikálu Mýdlový princ, tak v Draculovi nebo Třech mušketýrech, kteří se také vrací na prkna Divadla Broadwayi. Zároveň s kolegy finišuje na zkouškách nového muzikálu Michala Davida – Muž se železnou maskou.

“Zkoušíme, někdy i pozdě do večera, ale zase to bude stát za to,” dodal Josef Vágner, který kromě toho, že vystupuje na řadě akcí, nedávno představil novou píseň Muž z planety Hollywood a pracuje na dalších, chystá i minitour po ČR s s vánočním projektem Josef Vágner & dětský pěvecký sbor, kdy kromě zpívání bude koncerty i moderovat.

Foto: Archiv J. Vágnera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.