Workshop: Využijte stylovou plechovku i jinak než na uskladnění kávy!

Ikonická rozpustná káva NESCAFÉ představuje krásnou limitovanou edici NESCAFÉ Azera. Společnost Nescafé vyhlásila společně s organizací Czechdesign v únoru soutěž pro české a slovenské designéry a ilustrátory, kteří měli za úkol navrhnout přebal kávy Nescafé Azera.

Na letošním prvním holešovickém MINTmarketu dostanete možnost využít tuto designovou plechovku i jinak než jen na uskladnění kávy. Účastníci workshopu budou mít také příležitost setkat se a popovídat si se samotnými designéry – výherci soutěže.

Během workshopů konaných v pátek 29. a sobotu 30. září budou mít návštěvníci možnost využít designovou plechovku i pro jiné účely než jen na skladování kávy. Workshop povede designérka z Czechdesignu Kateřina Michálková, studentka UMPRUM. Na místě budou k dispozici designové plechovky a několik možností, co z nich vyrobit.

HARMONOGRAM PROGRAMU
Před započetím samotného workshopu budou během půlhodiny představeni výherci designérské soutěže – Lukáš Tomek, Eva Hanzalová a Radoslav Dostál. Vítězové soutěže uvedou svůj design, nápady i techniky. Další půlhodinu bude místo pro otevřenou diskuzi. Přibližně necelou hodinu potrvá workshop, do kterého budou mít možnost se zapojit také samotní designéři. Neformální atmosféru tak zájemci mohou využít k osobnímu setkání s tvůrci přebalu unikátních plechovek.

DESIGNÉRSKÁ SOUTĚŽ NESCAFÉ AZERA
Do jednokolové soutěže, ve které měli designéři za úkol navrhnout nový potisk plechovky kávy Nescafé Azera, se přihlásilo celkem 168 návrhů. Porota složená z ilustrátorů Michala Bačáka, Marii Makeevy a teoretičky designu Jany Vinšové měla tedy v anonymním hodnocení nelehký úkol vybrat tři nejlepší. Autorům nejlepších návrhů bylo uděleno dohromady 110 000 Kč a káva s jejich návrhem se momentálně prodává v Česku a na Slovensku.

LIMITOVANÁ EDICE NESCAFÉ AZERA AMERICANO
NESCAFÉ AZERA Americano je káva s neodolatelně jemnou a bohatou chutí. Svým charakteristickým aroma čerstvě namletých kávových zrn vás naladí na kavárenskou pohodu. Každý šálek přináší sametovou vrstvu kávové cremy (pěny). NESCAFÉ AZERA Americano si nejdokonaleji vychutnáte, když jej naservírujete do 200ml hrnečku.

LIMITOVANÁ EDICE NESCAFÉ AZERA ESPRESSO
NESCAFÉ AZERA Espresso je káva s drsnější a přitom velmi vyváženou chutí. Výrazné aroma čerstvě namletých kávových zrn vás vtáhne do světa kavárenské kultury. Každý šálek vás potěší sametovou vrstvou kávové cremy (pěny) stejně jako u Americana. NESCAFÉ AZERA Espresso je nejchutnější v menším, 90ml šálku.

MINTMARKET
Mint fresh markets jsou designové trhy s originální módou, šperky, doplňky, delikatesami a sedmiletou tradicí. První letošní trh se uskuteční od 29. září 2017 v hale číslo 13 v areálu Pražské tržnice, kde také proběhnou zmíněné workshopy.

TERMÍNY: V pátek 29.9.2017 12:00 – 14:30 v sobotu 30.9.2017 11:00 – 13:30 a 14:30 – 17:00
ADRESA: MINT: Pop Up Hall 13 Praha, Pražská tržnice, Hala 13, Bubenské nábřeží 306/13

Káva NESCAFÉ AZERA Americano je k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 99,90 Kč (60 g) a 149,90 Kč (100 g). Káva NESCAFÉ AZERA Espresso je k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč (100 g).

Zdroj: www.nescafe.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *