Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Velká blonďatá párty v centru Prahy. Za černou ovci, kdo nedodržel dress code, byla Andrea Pomeje!

Rozhodně rekord v počtu slavných blondýnek na jedné párty. Slavné české krásky s blond kšticí se sešly na Blondies párty v novém baru v centru Prahy. Brunetám byl vstup zakázán, přesto se jich na párty pár objevilo. Ale v přestrojení. Dorazily slavné české brunetky, které blond vlasy vyřešily parukou.

Česká Miss Nikol Švantnerová, moderátorka a herečka Eva Decastelo nebo modelka Kateřina Votavová. Všechny znáte jako sexy brunetky. Jak si vedly jako blondýnky? Přesvědčte se sami!

Nikol to dokonce vzala kompletně i s očima a nasadila modré čočky. “V těch se cítím lépe než v těch blond vlasech. Na jednu párty je to fajn, ale vím jistě, blondýnkou nikdy nebudu. Jako brunetka se cítím výrazně lépe,” prozradila Švantnerová, která si paruku pořídila speciálně na Blondies párty.

To Kateřina Votavová ji prý nosí velmi často. “Je to fajn zpestření milostného života doma, ale nosím ji i ven. Baví mě to a myslím, že jako blondýnka taky nejsem k zahození,” usmála se finalistka České Miss.

Eva Decastelo  se jako blondýna cítila výborně. “Naprosto skvěle. Blond je prostě víc sexy než hnědovláska a je mi docela líto, že mi blond nesluší tak jako třeba Nikol Švantnerové, hned bych do toho šla,” dodala na slavnostním otevření Blondies baru Eva.

A které blondýnky si slavnostní otevření Blondies baru nenechaly ujít? Kateřina Brožová, Eva Perkausová, Šárka Grossová s dcerou Denisou, Karolína Mališová, Kateřina Klausová, Anička Slováčková, Tereza Zimová, Petra Vraspírová s partnerem Romanem Vojtkem nebo zpěvák Zdeněk Hrubý.

Jediná, kdo dress code blond vlasy nedodržela, byla Andrea Pomeje. “To byste vidět nechtěli,” dodala se smíchem Pomeje, která si zase vzala takový výstřih, že si pánové na párty užily fanstastický pohled.

Slavnostním večerem provedlo nejvtipnější trio internetu Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová.

A proč je název nového českého baru Blondies? Za barem totiž uvidíte jen sexy blondýnky.

Foto: Blondies bar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *