Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Dvojnásobná maminka Lejla Abbasová. Představila svou dceru Iman!

Moderátorka Lejla Abbasová porodila 14.7. v domácím prostředí partnerovi Volkanovi dceru Iman. Dceři pořídili komfortní kočárek Bogaboo Buffalo a funkční postýlku Stokke Sleepi. Partneři se při pořizování kočárku rozhodovali prakticky, protože je jejich druhým domovem Keňa. Na prodejně My Baby Store si proto vybrali kvalitní sportovní kočárek vhodný pro nejnáročnější terén.

Při výběru kočárku brala rodina v potaz především fakt, že často tráví dny venku, a tak kvalitní sportovní kočárek byl jasnou volbou. Na prodejně v My Baby Store jim byl doporučen prostorný kočárek Bugaboo Buffalo, který disponuje pěnovými koly, díky kterým se nemusí obávat propíchnutí. “Už jsme byli na dovolené v Chorvatsku a tam jsem ocenila korbu kočárku, která má vedle UV ochrany také všité sítě proti hmyzu a moskytiéru, kterou se dá zakrýt celá lůžková část kočárku,” zmiňuje Lejla Abbasová výhody. Vzhledem k tomu, že obě její těhotenství byli bezproblémové, tak se partneři rozhodli rodit Iman v domácím prostředí. “Velkou oporou mi byl Volkan a to hned od začátku, kdy jsem začala domácí porod zvažovat. Oba známe prostředí Afriky, kde jsou domáci porody bežné, začali jsme tedy sbírat informace o porodech doma různě po světě a překvapivě zjistili, že domácí porod je v mnoha evropských státech podporován a úplně či částečně hrazen pojištovnami. Četli jsme také odborné studie, které prokazují bezpečnost domácích porodů a dokonce jejich výhody,“ doplňuje Lejla.

Vysočanská prodejna My Baby Store nabízí kompletní sortiment značek Stokke, Bugaboo a Maclaren. „V My Baby Store věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména výtečné kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“ říká Marek Ruscher.

Značka Stokke je známá designovýmy produkty rostoucími s dětmi. Stokke Sleepi je možné rozšířit i na úplnou dětskou postel až do 172 cm, která dítěti poskytne pohodlné spaní v noci a praktickou pohovku během dne. Je vyrobena z pevného a pružného bukového dřeva. K postýlce patří kvalitní pěnová matrace, která má jedinečné vlastnosti v oblasti dýchání a větrání. Potah matrace je vyroben ze 100% prošívané bavlněné tkaniny.

Bugaboo Buffalo ocení rodiče, kteří milují výlety do přírody. Multifunkční, robustní a prostorný, to jsou tři zásadní faktory. Kočárek nabízí vysokou a prostornou sedačku s nosností až 23 kg a nastavitelnou stříšku, kterou lze roztáhnout pro absolutní ochranu před slunečními paprsky, deštěm či větrem. Rodiče ocení velký a snadno přístupný nákupní koš. Bugaboo je natolik pevný a odolný, že uveze až 39 kilogramů zátěže a jedná se o první kočárek na světě, který byl schválen pro zavěšení až 6 kilové tašky na rukojeť. Velká pěnová kola zajišťují pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu bez strachu o píchnutí. Madlo kočárku je vyrobené v eko kůži a lze jej snadno uvolnit na jedné straně a otočit pro snadný přístup k dítěti. Samozřejmostí jsou 5 bodové pásy. Součástí základní sady je kromě sportovní sedačky i rám pro hluboké lůžko pro miminka. Lze také zakoupit autosedačku, kterou můžete pomocí adaptérů nasadit na podvozek. Když se rozhodnete vyjet si s Bugaboo Buffalo na pláž či do sněhu, oceníte funkci 2 kol. Podvozek s koly složíte k sobě a kočárek pak vezete jen na dvou kolech. Díky této funkci je projíždění pískem či sněhem snadnější.

Zdroj: www.mybabystore.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *