Mejdan roku v kasínu ve Vestci: Show Nekonečného dokonce spustila protipožární alarm!

Krásné tanečnice v kostýmech, konfety a ohnivá show. V rytmu kubánské salsy se Daniel Nekonečný (51) rozparádil tak, že na večírku v casinu Magic Planet Gold ve Vestci spustil protipožární alarm! Jen díky duchapřítomným zaměstnancům neskončila stovka hostí pod sprchou vody.

Na akci si všichni pochvalovali bohatý raut, na kterém nechybělo sushi nebo ústřice a jiné delikatesy a alkohol tekl proudem. O program se starali muzikáloví herci a zpěváci. Zábava trvala až do půlnočních hodin, ale samotný mejdan končil až k ránu.

Nechyběla ani tombola s luxusními dárky. Mezi hostmi nechyběla ani řada celebrit. Vendula Pizingerová dorazila zapařit se svým mladým manželem. V bujaré zábavě jí ani nevadila zraněná ruka. “Byli jsme s manželem na túře v Tatrách, kde jsem si ruku pohmoždila. To bych nebyla já, aby se mi něco nestalo,” smála se ředitelka Kapky naděje, ale pozvání k tanci svým mladým manželem neodmítla.

Na skok se stavil i Felix Slováček s přítelkyní Lucií Gelemovou. Zatímco hudebník vychutnával nepřeberné množství rumu a pokuřoval doutníky, tak umělkyně Lucie rozdávala úsměvy a rozhovory. “Jdeme jen na skok, zítra odlétáme za sluníčkem,” řekla tajuplně malířka s tím, že je potřeba si ještě prodloužit léto.

Krupiéři na hracích stolech se také pořádně zapotili, protože Leoš Mareš a Dominika Mesárošová hráli až do ranních hodin poker. Modelka s bujným poprsím vyhrála sice jen pět tisíc korun, ale moderátor se mohl pochlubit výhrou v řádech desetitisíců.  Moderátorka Mahulena Bočanová dorazila sice bez doprovodu, ale podle tajných zdrojů rozhodně není sama. Akci moderovala s zbrusu novým moderátorem Davidem Matějovem, který na ní mohl oči nechat…  Zpěvačka Viktorie si střihla módní přehlídku, kde oblékla šaty návrhářky Debbie Brown v hodnotě 200 000,- Kč.

Na pódiu se vystřídali a dav do varu zpěvem dostávali Bořek Slezáček, Petr Kutheil, Petr Pecha, Jenny nebo také muzikálový zpěvák Radim Flender. Ten když zpíval, tak si na romantický ploužák neodpustili taneček ani Leoš Mareš s přítelkyní Monikou Koblížkovou. Další večírek bude o Vánocích a to i se slavnostním otevřením druhé části kasína!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *