Nováček na české showbyznysové scéně Radim Flender: Zpívá dvacet let, ale poprvé jde do muzikálu!

Muzikál Rocky se díky svému diváckému úspěchu dočkal obnovené premiéry. Na prknech, co znamenají svět, bude s hrdě vztyčenou hlavou stát i dvaačtyřicetiletý zpěvák Radim Flender, pro něhož je Rocky první zkušeností mezi slavnými hvězdami. A to veřejně zpívá už 20 let!

Až když už všichni mají rozběhnuté kariéry nebo je dokonce končí, se Flender dostal díky konkurzu před širokou veřejnost. Pomohla mu k tomu kamarádka, co ho po zhlédnutí jeho vystoupení s vlastní kapelou atakovala přihláškami na konkurzy. „Na muzikál Lucie jsem neprošel ne kvůli zpěvu, ale kvůli pohybovkám. Nečekal jsem, že na Rockym získám rovnou svojí roli! Hraju Buddyho. Je to úžasný pocit spolupracovat s takovými hvězdami, nesmírně si toho vážím. Musel jsem ale totálně změnit svůj životní styl. Začal jsem cvičit a zdravě jíst, zhubnul jsem celých 20 kilo,“ svěřil se Flender s tím, že pochopil, že zpívání je sice pěkné, ale musí se na člověka také dát koukat. Už jen, když režisér přišel s tím, aby si všichni uvědomili, že většinu představení budou na jevišti stát jen v trenýrkách.

Kromě své vizáže byl ale folkový zpěvák nervózní i ze slavných kolegů, kteří ho mezi sebe ale přijali s otevřenou náručí. „Myslím, že mají respekt k mým šedinám,“ směje se sympatický zpěvák  a dodává, že si se všemi v partě muzikálu Rocky rozumí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *