Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Tereza Maxová je královou sektu! Už nejsem abstinentka, přiznala…

Topmodelka Tereza Maxová se teď v Praze vyskytuje velmi často. A při jedné ze svých návštěv se objevila i na luxusní party na Pražském hradě, kde pokřtila nový sekt značky Bohemia sekt, které je tváří.

“Sekt prostě k slavnostním příležitostem patří,” prohlásila modelka. “Dřív jsem se alkoholu spíše vyhýbala, ale od té doby, co jsem tváří této značky, je to jinak,” smála se modelka, která do světa poslala zbrusu nový sekt Ryzlink rýnský.

Kdo další z dam ochutnal novinku?

Sekt královské odrůdy, to je nový Bohemia Sekt Ryzlink rýnský! Ryzlink rýnský je mezi znalci označován za krále vín a víno králů. I proto byla tato odrůda zvolena pro zcela nový Bohemia Sekt Ryzlink rýnský, který svou svěží chutí nadchne všechny milovníky sektů.

Nečekané chuťové zážitky přináší novinka mezi českými sekty, Bohemia Sekt Ryzlink rýnský. Byla vyrobena výhradně z hroznů odrůdy Ryzlink rýnský, který je považován za nejtradičnější odrůdu v severních vinohradnických oblastech a díky vyšší kyselince výborně vynikne právě v sektu.

„Bohemia Sekt Ryzlink rýnský zaujme svým svěžím aromatem sadového ovoce, zejména zralé broskve. Ucítíte v něm ale také lehký podtón rozkvetlé lípy,“ říká hlavní sommelier společnosti BOHEMIA SEKT David Král. „Chuť sektu je ovocná, svěží a připomíná tóny citrusů. Harmonický poměr kyselin a cukru vytváří příjemný aromatický závěr,“ dodává. Kromě přípitku se nový Bohemia Sekt Ryzlink rýnský také skvěle snoubí s grilovanými rybami, pečenou drůbeží a tvrdými sýry.

Milovníci šumivých vín si mohou Bohemia Sekt Ryzlink rýnský objednat již nyní na www.osobnivinoteka.cz  a brzy tato novinka bude v celé maloobchodní síti. Doporučená maloobchodní cena je 179 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *