Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Češi milují slevy! Banky přicházejí s novou nabídkou…

Nákupy milujeme, ale slevy ještě víc! V oblibě proto máme nejen nejrůznější věrnostní kartičky, které výhodný nákup slibují, ale v posledních letech se u nás rozmáhají velké několikadenní shoppingové akce, do kterých se zapojuje čím dál více obchodníků. A nejen těch. Abychom mohli nakupovat ještě výhodněji, vstupují do hry i některé banky.

Například ČSOB a Era Poštovní spořitelna od letošního jara nově podporují jednu z největších nákupních akcí, která se koná vždy dvakrát do roka – na jaře a na podzim. Banka pro tuto příležitost připravila speciální platební kartu, která zajistí ještě více slev.

Co je dobrým přítelem každého z nás při nakupování? Přeci platební karta, pro nás Čechy bezkontaktní platební karta – jedno pípnutí a nákup je zaplacený. „Zajímavostí je, že nikdo na světě nemiluje pípnutí platebního terminálu tak jako my. Z bankovních dat totiž vyplývá, že jsem skutečnými přeborníky v bezkontaktním placení a žádný národ nás v tom zatím nepředběhl,“ říká Miloš Minčič, výkonný manažer útvaru Karty a mobilní platby ČSOB. Nejvíce dostávají naše platební karty a peněženky zabrat samozřejmě před Vánoci, ale také v době velkých nákupních akcí. Tou nejbližší teď například budou Nákupy s Ona Dnes, na které se můžete těšit od 16. do 22. října.

I muži mají karty „pro ženy“
Nakupování je doménou spíše žen. To potvrzují i data ČSOB. K nejoblíbenějším místům, kde ženy, na rozdíl od svých drahých poloviček, nejvíce utrácejí, patří obchody s oblečením, drogerie, parfumerie a lékárny. Velmi rády ale také nějakou tu korunu zaplatí za knihy, šperky a dárečky pro domácí mazlíčky. Ženy dokonce častěji než muži platí i za nákup potravin. „I na základě tohoto zjištění jsme na jaře představili naši novou platební kartu šitou na míru hlavně ženám, ale nenechte se mýlit, své příznivce si našla i v pánské části populace. I muži začínají přicházet na chuť nakupování,“ říká tiskový mluvčí ČSOB Patrik Madle.

Majitelky, i majitelé, karty Ona Dnes mohou po celý rok využívat zvýhodněných nákupů u vybraných spolupracujících obchodníků. Během jarních i podzimních nákupů s Ona Dnes mají dokonce možnost získat ještě atraktivnější slevy nebo třeba milé dárečky k nákupu. Tak neváhejte a vrhněte se do víru nakupování. Slevy si přeci nemůžete nechat ujít!

Zdroj: ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *