Modelka Aneta Vignerová práskla: Nemám žádnou fyzičku! Jak si tedy udržuje postavu?

 Má postavu jako lusk, přitom pro to nemusí hnout prstem. Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová prozradila, jak si udržuje štíhlou postavu. A její recept je jednoduchý. Nedělá pro to doslova nic. O vše se postarají geny!

Aneta Vignerová je sice hubená, s fyzičkou je na tom ale hůř. Před několika dny se totiž během slavnostního otevření nové funkční zóny Fitclubu Evo v Poděbradech, kterou moderoval Michal Šeda, zúčastnila kondičního tréninku se cvičitelkou Hankou Kynychovou a sotva stačila s dechem. Po několika minutách dokonce dokonce musela skončit. „Nemám žádnou fyzičku. Koukám jak Hanka válí, až se stydím. Mladá holka. Necvičila jsem dva měsíce,“ postěžovala si Vignerová. Ta patří mezi hrstku šťastlivců, kteří pro štíhlou postavu nemusí hnout prstem.„Štíhlou postavu si udržuju tak, že nejím. Ne dělám si srandu. My to máme genech. Vždycky jsem plus mínus byla taková, jaká jsem. Na zimu mám vždy dvě kila navrch, ale to je vše,“ vysvětlila Aneta. S fyzičkou je na tom dokonce tak bídně, že neuběhne ani tři kilometry.

„Běhání jsem zkoušela, ale to mě tak nebaví. Uběhnu tři kilometry a zvracím. Je to tou fyzičkou. Člověk musí pomalu. Dělala jsem i kruhové tréninky. Mám ráda akční cvičení. Nerada zvedám čínky a koukám se na sebe v zrcadle. Ten pohled bývá všelijaký,“ dodala modelka.

To Hanka Kynychová byla ze své hodiny v nové funkční zóně Fitclubu Evo v Poděbradech doslova nadšená. Dokonce se tam rozhodla, že zvětší svou vlastní posilovnu, kterou před časem otevřela v Praze. „Po návštěvě v Poděbradech jsem se rozhodla, že i já přistavím další patro. Přemýšlím o tom dlouho, ale tady jsem si uvědomila, že to má smysl. Chtěla bych se obklopit mladýma lidma a u tech dneska víc než stroje frčí funkční tréninky,“ prozradila Kynychová, která ke cvičení vede i své děti.„Filip se našel v ruční práci a fitko po mně nepřevezme, ale holčičky jsou mými nadějnými nástupkyněmi. A Sašenka se našla v gymnastice jako kdysi já,“ uzavřela Kynychová.

Foto: fitclubevo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *