Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Seznamte se s limitovanou edicí Absolut Uncover, která rozzáří každou party

Absolut vodka uvádí novou limitovanou edici svých lahví. Své legendární tělo zahalila do modrých Absolut třpytek, které dokáží i obyčejnou noc proměnit v nezapomenutelnou party: představujeme vám Absolut Uncover. Seznamte se s novinkou, kterou nám představila hvězdná parta modelek na Absolut Uncover party.

 

Chcete být králem večírku? Pak se vám to jistě podaří s novou limitovanou edicí Absolut Uncover, která se díky svému blýskavému materiálu stane středobodem každé party. Nečekané možnosti odhaluje již interaktivní obal, na který můžete díky materiálu z otočných flitrů nakreslit jiskrný vzkaz, věnování nebo obrázek. Kreativitě se v Absolut světě meze nekladou.

Monika Leová
Michaela Mauerová
Adéla Elbel

„Absolut je známa svým inovativním přístupem k designu. S Absolut Uncover jsme chtěli jít ještě dál a letos jsme si připravili opravdu blyštivé party překvapení. Inspirovali jsme se třpytivou noční oblohou, do které jsme zahalili i novou Absolut Uncover. Vybrali jsme materiál, který podtrhuje to, jaká Absolut vodka je: odvážná, nespoutaná a kreativní,“ říká Dagmar Rychterová, brand manažerka značky Absolut.

Michael Kováčik

Díky svému poutavému designu se lahev hodí nejen na party, ale bude i skvělým dárkem. Součástí launche je i spolupráce s předním slovenským návrhářem Michaelem Kováčikem, který ve stylu Absolut Uncover představil originální modely inspirované právě novou třpytivou lahví. V ČR můžete Absolut Uncover Limited Edition zakoupit ve vybraných barech po celé ČR a ve vybraných obchodních řetězcích a na www.prestigeselection.cz  cenu 429,- Kč.

Nikol Trojanová

O značce Absolut
Původ vodky Absolut sahá až do roku 1879, v současné podobě byla představena v roce 1979. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Vyrábí se z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem. Vodka Absolut je destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.

Aneta Vignerová a Nikol Švantnerová
Aneta Vignerová

O společnosti  Jan Becher – Pernod Ricard
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Byla založena v roce 1807 slavnou karlovarskou rodinou Becherů a její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí francouzské skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců prémiových lihovin a vína na světě.

Zdroj: www.facebook.com/absolut.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *