Známé osobnosti zvou k volbám: Běžte k nim, říkají Hrušínský i Písařík!

Řada známých osobností se pár dní před volbami spojila a rozhodla se pozvat lidi k volbám. A tak vznikl projekt Kroužkujeme osobnosti, který má za úkol namotivovat prvovoliče a nevoliče jít k volbám. Nepodporuje žádnou konkrétní stranu, ani konkrétního politika. Jedná se o vlastní iniciativu aktivistů, kterým není lhostejná budoucnost naší země. Lidé, kteří se zapojili do projektu Kroužkujeme osobnosti si uvědomují, že se jedná o nejdůležitější volby v historii České republiky. Důkazem je také fakt, že se zapojuje mnoho lidí, kteří nikdy neměli s politikou nic společného, nikdy veřejně nepodpořili žádnou politickou stranu a uvědomují si nebezpečí, které nám, dle předvolebních průzkumů, hrozí.
V tuto chvíli můžete na YouTube kanálu i Facebookové stránce Kroužkujeme osobnosti najít 13 videí, a to konkrétně od Martina C. Putny, Jana Tuny, Varhana Orchestroviče Bauera, Luďka Staňka, Ladislava Špačka, Jiřího Maryška, Václava Marhoula, Milana Caise, Oldřicha Navrátila, Jana Hrušínského, Kristýny Frejové, Fedora Gála, či Ivany Mádrové.
Další videa, například od Matěje Rupperta, Jindřicha Šídla, Janka Rubeše, Kryštofa Michala, Milana Šteindlera, Martina Písaříka a dalších, budou přidávány každý den (cca. 2-3 videa/den) až do voleb.
Videa uvidíte zde:
https://www.youtube.com/channel/UCwdOZjN5GfOcMbokTg0tdfw/videos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *