Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Již tuto sobotu 21. 10.: Polívkování dorazí na náplavku. I s guláši a omáčkami!

A je to tu! Již v sobotu 21. října 2017 na vás na Hořejším nábřeží Smíchovské náplavky čeká další gastronomický zážitek! Oblíbený festival Polívkování se navíc pro podzimní sychravé dny rozšířili i o sekci omáček a gulášů. Zahřejí vás nejen polévky tuzemské jako je bramboračka, kulajda, knedlíčková či dršťková, ale hlavně polévky z celého světa, boršč, laksa, bouillabaisse, pho, cocido, menudo, halászlé nebo třeba miso. Komu bude polévka málo, bude moci ochutnat guláše pálivé, hovězí, vepřové, maďarské, slovenské, či irské stew. A komu jsou i guláše málo, tak se může pustit do omáček, kde na něj čekají klasiky jako je svíčková, znojemská, hovězí, koprová, houbová, brusinková anebo okurková.

Zajídat se bude křupavými rohlíčky a kmínovými houstičkami, samozřejmostí je knedlík k omáčce. K pití se podává teplý cider případně mošt, svařené víno, piva z malých pivovarů a jiné. Nebudou chybět ani koláče či buchty.

Zveme všechny milovníky polévek – přijďte se zahřát skvělými polévkami, poznat nové chutě a nevšední recepty z celého světa.
Více na www.foodevent.cz nebo na Facebooku /foodeventcz
Kdy: 21.10.2017 od 10.00 do 18.00
Kde: Smíchovská náplavka Hořejší nábřeží – Praha 5
Vstupné: 50,- Kč děti do 12 let a držitelé ZTP zdarma

Foto Food Event

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *