Česká Miss Andrea Bezděková se konečně rozhodla pro jednoho muže. Neuhodnete, kdo to je!

O tom, jestli je Česká Miss roku 2016 Andrea Bezděková zadaná či singl se spekuluje už pěkně dlouho. Otázka je, jestli v tom má jasno alespoň samotná modelka. I dlouho po rozhodu se Andrea občas na nějakém večírku ukáže v doprovodu svého expřítele Martina. Na velkolepý návrat to ale mezi nimi zatím nevypadá. Slavná kráska neměla nikdy o muže ve svém okolí nouzi a jinak tomu není ani teď. Do svého hledáčku si ji vzal lamač dívčích srdcí, popový zpěvák Sebastian. Podlehne Andrea kouzlu sympatického muzikanta nebo se bude držet jistoty u svého bývalého přítele?

Natáčení klipu k písni Vesmírná je ten důvod, který tyto dva sblížil. Do klipu, který je plný něhy a lásky si zpěvák vybral právě Českou Miss. Sebastian oslovil Andreu s nápadem, aby si zahrála objekt jeho lásky a ona s nadšením nabídku přijala. „Andrey jsem si všiml na jednom z našich koncertů, na který se přišla podívat. Byl jsem nadšený, že nejkrásnější dívka roku 2016 trsá právě na naši tvorbu. Při psaní scénáře jsme přemýšleli, koho obsadíme do role, dívky pro kterou tuto píseň zpívám.  Později jsem si vzpomněl právě na Andreu. Jsem moc rád, že pozvání přijala a v klipu si zahrála,“ svěřuje se s úsměvem Sebastian, který se nyní pilně připravuje na své samostatné turné po českých městech.

Pro natáčení videoklipu bylo vybráno několik zajímavých míst. Scény se například odehrávají v malebných uličkách německého městečka Görlitz nebo u klenutého, jemuž se přezdívá Ďáblův most. Režie Vesmírné se ujal Benjamin Buttler.

Během listopadového turné se tak budou moci fanoušci, a zejména fanynky, těšit i na osobní setkání se zpěvákem, a to v rámci autogramiády, která bude následovat po každém jeho koncertu. Na pódiu zazní všechny jeho dosavadní hity, ale i horké novinky!

Kompletní rozpis Vesmírná Tour 2017 zde:
03/11   – PROSTĚJOV / KASC / Autogramiáda & focení
04/11   – VAMBERK / MKS VAMBERK / Autogramiáda & focení
09/11   – OSTRAVA / KD AKORD / Autogramiáda & focení
10/11   – ČESKÁ LÍPA / KD CRYSTAL / Autogramiáda & focení
11/11   – JINDŘICHŮV HRADEC / KC JITKA / Autogramiáda & focení
16/11   – LITOMYŠL / MC KOTELNA / Autogramiáda & focení
17/11   – PRAHA / LUCERNA MUSIC BAR / Autogramiáda & focení
18/11   – PARDUBICE / ŽLUTÝ PES / Autogramiáda & focení
22/11   – VRATISLAVICE / 101010 / Autogramiáda & focení
24/11   – HEŘMANŮV MĚSTEC / KD / Autogramiáda & focení
01/12   – BRNO / KD RUBÍN / Autogramiáda & focení

Jeden myslel na “Česká Miss Andrea Bezděková se konečně rozhodla pro jednoho muže. Neuhodnete, kdo to je!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *