Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityKosmetika

Celebrity oživovaly panenky. Batulková, Issová nebo Kostková pomáhají Nadaci Terezy Maxové!

Misha/ hair studio letos oslavilo svoji první dekádu  velkolepou kadeřnickou show pod taktovkou Mishy Čadkové. Důležitou součástí večera, který v Praze proběhl 10. října, bylo předání šeku ve výši 80 000 Kč Nadaci Tereze Maxové. Na tuto částku přispěli všichni zákazníci studia, jelikož 50 Kč z každé návštěvy putovalo právě ve prospěch Nadace Terezy Maxové. Večer zpestřil další kreativní projekt ve prospěch Nadace Terezy Maxové, deset známých osobností dekorovalo panenky, které se budou dražit a výtěžek bude opět využit v rámci projektů Nadace Terezy Maxové.

„S Nadací Terezy Maxové nespolupracujeme poprvé, soustředíme se na aktivní podporu azylových domů a pro děti z dětských domovů  a touto spoluprací se dotýkáme něčeho smysluplného, co dává naší práci nový rozměr,“ říká Misha Čadková, majitelka studia. „Nadace Terezy Maxové dětem si velmi váží dnes již dlouhodobé, profesionální a přitom vždy opravdové a příjemné spolupráce s týmem Misha/ hair studia. Jeho přístup, filosofie i velkorysost, kterou opakovaně prokazuje v rámci přímé pomoci maminkám z azylových domů, je nám nesmírně blízký. Jsme velmi vděční za navázané partnerství, podporu a pomoc,“ doplňuje Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové.  Panenky „oživovali“ Dana Batulková, Klára Issová, Tereza Kostková, Kateřina Němcová, Kateřina Mátlová, Jolana Voldánová, Lenka Zahradnická, Anna Fixová, Monika Leová a Tomáš Šebek.

 

O Mishe Čadkové

Misha Čadková je vyhledávanou vlasovou stylistkou, která slaví úspěchy nejen v České republice, ale také v Londýně, kde si vybudovala své renomé již v roce 2015 díky vítězství v mezinárodní kadeřnické soutěži Alternative Hair. Aktuální novinka je, že se Misha dostala do finále i v letošním roce.  Díky svým letitým zkušenostem a kreativním přístupem se Misha stala kreativní ředitelkou HCF v České republice a Ambasadorkou L´oreal Professionnel.

Misha se pravidelně účastní kadeřnických soutěží v Čechách i v zahraničí, na kterých často boduje. Mezi její úspěchy patří titul Absolutní vítězky soutěže Kadeřník roku 2016.

Svůj talent také uplatňuje v autorských kolekcích pro módní přehlídky a to nejen v ČR, ale také v zahraničí.

Misha je milovníkem přírody a světa, který můžeme vnímat všemi smysly. Misha je vyznavačkou přirozeného propojení vnitřního a vnějšího světa a její inovativní vnímání krásy láká zakaznice již přes 10 let.

O Misha/ hair studio – raw beauty

Misha/ hair studio oslavuje deset let od svého založení. Studio charakterizuje zejména pozorné naslouchání zákazníkům, sledování nejnovějších trendů, neustále vzdělávání se v oboru a vlastní jedinečný přístup ke kráse ve stylu raw beauty.

Misha/ hair studio je zařízeno v přírodním designu a materiálech. Vznikl tak unikátní prostor, který dá vyznít ženské enegii.

Misha/ hair studio svým zákazníků nabízí věrnostní program, ekologický přístup k práci, wifi, chill out zónu, příjemné a voňavé prostředí, anglicky mluvící recepci, raw a bio snídaně a nápoje a zprostředkování řady dalších služeb jako je make up, parkování, hlídání dětí.

Misha/ hair studio dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové a soustředí se primárně na podporu azylových domů a dětí z dětských domovů.

Více na: www.mishahairstudio.com, FB: mishahairstudio, instagram: mishahairstudio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *