Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Krásná Mahulena Bočanová. Že by tajný ctitel? Přes květiny ji nebylo vidět!

Je všeobecně známo, že ženy milují květiny. U Mahuleny Bočanové (50) to ale platí dvojnásob. Není proto divu, že tato exoticky vzhlížející kráska dostává květenu každou chvíli. Naposledy byla ale voňavou krásou doslova zahalena, že nebyla přes pugéty ani vidět. Že by se nějaký muž usilovně snažil získat její srdce?

Přestože má herečka na chlapy docela smůlu, nedávno se svěřila, že v jejím životě se momentálně nějaký fešák nosící pravidelnou dávku romantických květů, vyskytuje. Ale tahle situace nebyla romantickým gestem. „Květiny miluju. Ráda je dostávám, ale i dávám. V mém domě jsou neustále čerstvé květiny. Dodávají mi energii, proto není divu, že když jsem dostala nabídku stát se tváří nového floristického projektu Orchid Flowers CZ, tak jsem neváhala ani vteřinu,“ svěřila se herečka, která na focení se záplavou květů byla oblečena do společenských šatů návrhářky Debbie Brown v hodnotě desetitisíců.

„Jen si představte, že vám doveze kurýr ve smokingu nebo žaketu kytici v tak luxusním balení, a ještě s manýry gentlemana, to má úplně jiný grády než když vám ji ve spěchu předá obyčejný doručovatel,“ zasnila se Bočanová při představě takto romantického gesta. Majitel firmy Orchid Flowers CZ Tomáš Skořepa je jediným zpracovatelem řezaných květin pro potravinové řetězce v České republice, a právě se chystá zaplnit další díru na českém trhu. „Zavádíme novou službu, a to právě doručování luxusních květin se zážitkem. Za spolupráci právě s Mahulenou Bočanovou jsme rádi, protože ona je symbolem té ženy, která by měla květiny dostávat denně,“ říká Skořepa, jehož květiny vydrží ještě o týden déle než květiny z jakéhokoliv floristického obchodu, protože nakupuje přímo od farmářů, čímž proces doručení zásilky přímo spotřebiteli snižuje na minimální dobu. „Zákazník se tak může z krásy květin těšit mnohem déle,“ vysvětlil Tomáš Skořepa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *