Známe nejkrásnější hasiče a hasičky Česka! Jak se líbí vám?

Osm dobrovolných hasiček a čtyři hasiči se již za dva týdny utká o titul Miss Hasička a Hasič roku 2017.  A tady je máte v plavkách. A že je na co se dívat.

 


Během čtyřdenního soustředění ve Dvoře Pecínov je čekaly nácviky choreografie, fitting plavek či večerních šatů návrhářky Sandry Markové, natáčení medailonků a chůzi po mole vyučovaly ty nejpovolanější – přední české modelky Eliška Bučková, Kateřina Průšová a Nikol Švantnerová.

Krásky jim předávaly zkušenosti ze světa modelingu. Hasičky a hasiče čeká 3. listopadu velké finále v pražském Top Hotelu a pro většinu z nich bude předvádění první zkušeností. “Holky byly moc šikovné. Je skvělá kombinace, když jsou holky krásné a ještě coby hasičky pomáhají. Kluci se trošku styděli, ale to je naprosto normální,” prozradila Průšová.

“Pocházím z Chrastavy, města, kde stále žijí rodiče, a které bylo v roce 2010 zasaženo povodněmi. Táta zcela přišel o svoji firmu na kovovýrobu. Měl ji přímo vedle řeky Jeřice. Profesionální a dobrovolní hasiči tenkrát městu hrozně pomohli,” dodala Průšová.

U Nikol Švatnerové mají zkušenost s hasiči její rodiče. Malá Nikol se asi ve třech letech zavřela v koupelně a nebylo jak se k ní dostat. “Zabouchla jsem se tam a nemohla jsem se dostat ven.  Naši volali hasiče na pomoc. Našli mě s ostříhanou hlavou dohola,” směje se již dnes Švantnerová.

Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České republice.

Finále soutěže se uskuteční 3. listopadu v pražském TopHotelu. Během slavnostního večera, které moderuje Libor Bouček vystoupí Monika Absolonová, Petr Kotvald, La Gioia a Natálie Grossová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.