Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zorka Hejdová se vrací do muzikálu Rocky. Z čeho má největší nervy?

 Již 24. listopadu se do Kongresového centra v Praze vrací veleúspěšný muzikál Rocky a na návrat na prkna, která znamenají svět v roli reportérky Lindy McKenny, se těší i moderátorka a nově i muzikálová herečka Zorka Hejdová. Ačkoliv přiznává, že jde nejspíš o její první a i poslední podobnou pracovní příležitost, užívá si ji.

Co práce v muzikálu obnáší si ještě před časem neuměla představit, přesto je Zorka Hejdová ráda, že nabídku zahrát si v muzikálu Rocky přijala. „Je to pro mě úplně něco jiného. Strašně moc mě překvapil kolektiv, který se tam sešel, což té práci dává úplně jiný náboj. Jsem hrozně vděčná, že jsem toho součásti a strašně se těším, až se zase sejdeme a užijeme si to představení,“ svěřila se Hejdová s tím, že zatímco dosud byla zvyklá vždy improvizovat, v Rockym má předepsaný text, který se musela naučit.

„Obdivuju herce za to, že se dokáži naučit scénář. To mi dělalo problém, přestože tam mám malou pasáž. Největší nervy mi dělá ta moje jedna osudová věta, kterou tam zpívám. Přece jenom to není o tom, že neumím zpívat, ale stydím se. Když je to za mnou, tak jsem v pohodě. Text už jsem se díky bohu naučila. Pro mě je to úplně něco jiného, než na co jsem dosud byla zvyklá. Zpětnou vazbu od diváků mám hned a to publikum je neuvěřitelné. Tím, že se to představení lidem lidí, je to radost. Nervózní jsem byla první dvě tři představení a pak to opadlo. Blbě řečeno se z toho stává rutina. Nic se tam nemění a nemusím improvizovat,“ říká Zorka už má za sebou i první lehčí karambol.

Téměř se totiž nedostala na pódium. „Stalo se mi jednou, že mi zavřeli cestu na jeviště a slyšela jsem, jak Roman Vojtek už mluví na Linu a věděla jsem, že už jsem tam měla být. Musela jsem celé jeviště obíhat. Naštěstí diváci nic nepoznali. My jsme věděli, že to je pozdě, ale zahráli jsme to. Ve finále jsme se tomu smáli, ale dost jsem se zapotila,“ prozradila Hejdová, která je jenom ráda, že se její alternaci Hance Mašlíkové podařilo vydupat si nové paruky.

„V tmavé paruce jsem si připadala jako oškubané kuře a těžko se mi hrála sebevědomá a arogantní reportérka. Byla jsem ráda, že se ta paruka několikrát změnila, což bylo kvůli Hance Mašlíkové, která se cítila mnohem hůř, než já. Hanka si dupla, což podle mě byl dobrý krok. Co se oblečení týče, sexy se v tom necítím. Spíš je to vtipné. Ale jelikož jsou v kostýmech všichni, nepřemýšlím nad tím,“ vysvětluje Zorka, které je velkou oporou její manžel Mirek Hejda, kterému řekla ano před více než čtyřmi lety. I proto není divu, že je Zorka zavalená dotazy na dítě. Ona ale přiznává, že potomek zatím není na pořadu dne. Půvabná blondýnka nejenže pravidelně vystupuje v Rockym, je i nedílnou součástí moderátorského týmu Snídaně s Novou a Evropy 2.

Přesto přiznává, že jí časté dotazy na potomka začínají lézt na nervy, ačkoliv je proti těmto dotazům  již imunní. „Snažím se to neřešit. Jde to jedním uchem dovnitř, druhým zase ven. Už se mě to nedotýká,“ prozradila moderátorka s tím, že se ale diví, že si podobný dotaz někdo vůbec může dovolit položit. A vysvětlení pro svůj údiv má jednoduchý. „Jde o velmi citlivé téma. Třeba dám na instagram fotku se psem a hned mi cizí lidi píšou, kdy bude dítě. Já si říkala, že si lidi neuvědomují, že bych se třeba mohla pokoušet a nešlo to, což tak díky bohu není, ale nedej bože, že by tomu tak bylo,“ rozohnila se představitelka reportérky Lindy McKenny z muzikálu Rocky, která poukazuje na fakt, že se spoustě lidí nedaří otěhotnět.

„Nevím, co bych jim psala, když bych v takové situaci byla. Můžu se zeptat kamarádky, ale že to řeší cizí lidi, kdy mám mít dítě, ignoruju to. Když se mě někdo zeptá osobně, hodím to do fóru. I když bych to dítě teď chtěla, nemusím se s tím svěřovat,“ uzavřela Zorka, která se přesně měsíc před Vánoci vrátí do muzikálu Rocky jako reportérka Linda McKenna.

Foto muzikál Rocky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *