Průběžné výsledky Českého slavíka zveřejněny! Získá Bílá 20. Slavíka a vyhraje opět Gott? Podívejte se!

Hlasování v anketě Český slavík Mattoni je zhruba v první třetině, a tak pořádající agentura Musica Bohemica zveřejnila průběžné výsledky v hlavních kategoriích. Protože pořadí na jednotlivých místech je tajné až do vyhlášení výsledků, byla jména těch, kteří jsou zatím v první osmičce, seřazena v abecedním pořadí.  Zajímavostí letošní ankety je, že Lucie Bílá může letos získat 20. Zlatého slavíka a skupina No Name má na dosah desáté vítězství v kategorii Slavíci bez hranic. Jak to tedy zatím vypadá?

Prvních osm podle abecedy:

ZPĚVAČKY
Absolonová Monika
Anna K.
Bílá Lucie
Farna Ewa
Langerová Aneta
Lenny
Vondráčková Lucie
Zagorová Hana

ZPĚVÁCI
David Michal
Gott Karel
Klus Tomáš
Krajčo Richard
Landa Daniel
Ortel Tomáš
Vojtek Josef
Ztracený Marek

SKUPINY
Chinaski
Jelen
Kabát
Kryštof
Olympic
Ortel
Slza
Traktor

Samozřejmě, že nic není ještě rozhodnuto, hlasuje se až do 19. listopadu 2017. Rozdíly v počtu bodů jsou mezi některými interprety opravdu velmi malé. Pokud fanoušci chtějí své favority podpořit, mají stále možnost. Stačí jen kliknout na www.ceskyslavikmattoni.cz. Jeden z hlasujících vyhraje letecký zájezd pro dva do Řecka s CK Alexandria. Připomeňme jen, že hlasovací SMS nejsou zpoplatněny vyšší sazbou tak jako v jiných anketách a soutěžích. Každý zaplatí za hlasovací SMS stejně, jako za jakoukoli jinou SMS, kterou posílá třeba svým kamarádům.

Vedle hlavních kategoriích se stále ještě hlasuje v tzv. Rozstřelu, kde posluchači rozhodují o tom, která z písniček Pavla Calty, Jakuba Děkana, Pokáče nebo skupiny Poetika zazní naživo v přímém přenosu vyhlášení výsledků. Od 20. 11. 2017 se bude rozhodovat rovněž v kategorii Objev roku, do které nominuje tři mladé talenty odborná komise.

Slavnostní vyhlášení vítězů se bude konat v sobotu 25. listopadu 2017 ve 20.20 hod. v Hudebním divadle Karlín v Praze v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Ondřej Sokol. Předáni budou Zlatí, Stříbrní a Bronzoví slavíci v kategorii Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina. Ocenění rovněž převezmou vítězové kategorie Absolutní slavík, Objev roku, Slavíci bez hranic, Nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls a Nejstreamovanější skladba na internetu.

Další zajímavosti najdete na www.ceskyslavikmattoni.cz

Foto Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.