Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Swingový big band vyprodal Lucernu! Fanynkám se podlamovala kolena…

Obrovský úspěch zaznamenal sedmnáctičlenný big band při oslavě svých prvních narozenin v Lucerně. Original Vintage Orchestra, jak si skupina excelentních hudebníků říká, vystoupili pod taktovkou kapelníka Petra Kroutila a za účasti výjimečných hostů před stovkami diváků. Publikum v průběhu celého večera bavil svými humornými historkami režisér Jiří Vejdělek. Kromě stálých členů sboru vystoupilo také trio krásných zpěvaček Hot Sisters, okouzlující Kate Mátl a velkým překvapením večera byl Michal Malátný ze skupiny Chinaski. Ten společně s Petrem Kroutilem zaswingoval svoji píseň „Každý ráno“ a fanynkám se podlamovala kolena.

Atmosféra v Lucerně byla skvělá od začátku do konce. Kromě účinkujících se objevila řada známých tváří i v hledišti. Nechyběla ani úžasná herečka Eliška Balzerová, která na první narozeniny Original Vintage Orchestra běžela přímo z natáčení nového filmu Jiřího Vejdělka s názvem „Tátova volha“. Z natáčení ji do Lucerny doprovázel sám režisér Vejdělek, který s big bandem spolupracuje. „Jsem vždy pro každou špatnost a novou výzvu. Petrův big band hraje tak fantasticky, že jsem si říkal, že jim rozhodně musím pomoct, aby jejich vystoupení na jevišti bylo pro diváky stejně strhující jako jejich muzika. A samozřejmě je tady to neodolatelné kouzlo režie, že byť sám neumím vůbec zpívat ani na nic hrát, můžu do toho mluvit lidem, kteří to umí nejlíp široko daleko,“ popisuje Jiří Vejdělek, jak se ke spolupráci s big bandem dostal.

Original Vintage Orchestra je profesionální hudební big band, který patří mezi swingovou špičku v České republice. Jejich koncerty jsou nabité energií a každé vystoupení je jedna velká show. Hrají skvělé swingové covery současných moderních skladeb s nápaditými aranžmá Petra Kroutila. Jejich repertoár zahrnuje takové hity jako je Counting Stars od One Republic, Valerie od Amy Winehouse, Candy Man od Christiny Aguilera, Can´t stop the feeling od Justina Timberlake a řadu dalších. Osmnáctičlenný orchestr zahrnuje mimo muzikantů i vokální pěvecké trio, losangelskou hvězdu Chucka Wansleyho a krásnou tanečnici Nikol Mikeskovou.

Na další velkolepou show se můžete těšit již 6. listopadu od 19.30 v pražském klubu Lávka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *