Podnikatel David Matejov si plní sen: Chce bavit lidi jako Mareš nebo Bouček. Vydělané peníze věnuje na charitu!

Za více než dvacet let se David Matejov dostal do pozice, že ve svých čtyřiceti letech si může svuj pracovni tyden prizpusobit svym konickum. Proto si plní svuj sen. Sen o nacpaných sálech posluchačů, kteří se smějí jeho vtipům.  Nikdy není pozdě na to si plnit své sny. Česko by se tak mělo připravit na nového nástupce Leoše Mareše nebo Libora Boučka. „To jsou samozřejmě profíci každým coulem. Já zatím přemýšlím v menším měřítku, což se ale může rychle změnit. Moderování a zlepšování se v něm je stejné jako podnikání, nesmíte se spokojit s málem,“ usmívá se podnikatel původem z Moravy.

 Zkušenosti z konferencí

Vzhledem k tomu, že posledních deset let pracoval v oblasti, kde musel každý den školit desítky lidí, je zvyklý mluvit k věci na velkých konferencích. „Nejenže dokážu bavit lidi různými vtipnými historkami, ale také dokážu vést konferenci o pět seti lidech. Umím je zaujmout, aby poslouchali, co říkám, to je určitě dobrý základ k tomu být dobrý moderátor,“ věří si sympatický blonďák . Tatínek tří dětí se nebojí ani cizích jazyků. Tři roky pracoval v Anglii, a dokonce mluví plynně i polsky. „S dobrou přípravou bych se nebál ani moderace v cizích jazycích. Mě to skutečně baví a když někoho něco baví, je to dle mého názoru na výsledku znát. Budu rád, když se mi podaří se dostat aspoň trošku do tohohle pro mě neznámého světa. To, co jsem zatím zažil, mě nesmírně obohatilo,“ tvrdí Matejov.

Peníze půjdou na charitu

Vzhledem k tomu, že pro Davida není moderace životně důležitou činností, rozhodl se větší část výdělků věnovat na charitu. „Chci dělat to, co mě baví. Peníze jsou samozřejmě za odvedenou práci důležité a navíc dobrou motivací, já ale hodlám dát většinu z nich na charitu. Je tolik zajímavých projektů, a hlavně nepřeberné množství lidí, kteří potřebují pomoct,“ říká odhodlaně David Matejov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *