Tipy na vánoční dárky pro dámy: Co takhle pěknou kabelku, batoh nebo vak?

Pro elegantní ženu

Béžová barva je jedna z nejzásadnějších stálic trendy barev ve vašem šatníku. Dá se krásně kombinovat, a navíc podtrhne vaši ženskou krásu a jemnost. Tato oblíbená barva se dá nosit napříč sezónami a můžete se na ní spolehnout v každé situaci. Jednoduchá béžová kabelka Lylee by určitě neměla chybět ve vaší povinné výbavě. Je velmi praktická a prostorná, takže jí oceníte v každou denní hodinu. Můžete si ji vzít na pracovní schůzku i na procházku do města. Více inspirace najdete na www.vivantis.cz!

Kabelka Lylee Danielle Cream

Cena: 1.699 Kč

Pro slečnu sportovkyni

Vaky na záda se v poslední době staly oblíbeným módním doplňkem, bez kterého se už neobejdete! Můžete si ho vzít do práce, do školy, do gymu nebo jen tak ven s přáteli. Vtipné vaky od Bastard.cz rozesmějí nejen vás, ale i celý svět za vámi. Vyberte si z nabídky cool vaků od českých grafiků a šiřte úsměv v ulicích. Jeden z nich je třeba tento Anděl s ďáblem v těle!

Vak Anděl vs ďábel
Cena: 199 Kč
Více na www.bastard.cz

Pro městský styl

Máte čich na nadčasové kousky a raději si pořídíte do šatníku módní doplněk, který vydrží několik sezón a není jen žhavým výstřelkem? Tak to vám jistě neuniklo, že již delší dobu jsou a budou trendem batohy. Odložte na chvilku vaši oblíbenou kabelku a zkuste luxusní a pohodlný batůžek LYLEE. Tento kousek díky svému elegantnímu zpracování můžete obléci naprosto ke všemu. Jeho jednoduché a nadčasové zpracování krásně doladí jak váš byznys šatník, tak outfit na procházku po městě s přáteli. Mnoho další inspirace najdete na www.vivantis.cz.

Batoh LYLEE Dark Grey
Cena: 1.499 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.