Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Toto výtvarnice Alexandra Hejlová nečekala. Na její vernisáži ji partner požádal o ruku!

Její obrazy jsou nejen v Čechách, ale i v soukromých sbírkách po celém světě a jeden z obrazů vlastní světoznámý herec Michael Douglas. Portrétovala i naše známe české celebrity, jako například Ivetu Bartošovou, Šárku Rezkovou a také dceru Nadi Urbánkové, Janu Fabiánovou. A teď má výtvarnice, malířka, ilustrátorka a šperkařka Alexandra Hejlová novou výstavu! Její zahájení si nenechala ujít řada celebrit.

Vernisáž výstavy Alexandry Hejlové, která do současnosti ilustrovala 14 knih, proběhla 17.10.2017 v nádherném prostředí Hotelu Ilf. Patrony měsíční výstavy se stali  moderátor Slávek Boura, houslový virtuóz  Michael Hejč, herečka Simona Prasková, kterou znáte například jako Soudkyni Barbaru, zpěvák, hudebník , skladatel a zároveň i nakladatel Jindřich Kraus, taneční mistr Vlastimil Harapes a skupina Maxíci, s kterými výtvarnice Alexandra Hejlová chystá speciální projekt.

Jedním z překvapení večera byl světový žonglér Alan Šulc, který byl předskokanem například Jennifer Lopez a mnoho dalším světovým  umělcům. A o překvapení tu nebyla nouze. Jindřich Kraus tu totiž před všemi zúčastněnými požádal svou životní partnerku, výtvarnici Alexandru Hejlovou o ruku a překvapil jí nádherným prstenem s brilianty! A jak zněla odpověď? Samozřejmě ano!

Mezi VIP hosty byli i například  herečka ze seriálu Modrý kód Bára Fišerová, kterou pravidelně můžete vidět na televizních obrazovkách, kameraman Josef Hanuš, zpěvačky  Marie Pojkarová a  Hanna Pekhart.

Foto Petr Mráček, Dušan Prouza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *