Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Cestujte po světě ve své koupelně a nechte se okouzlit magickými rituály tří zemí

Bali, Maroko, Brazílie. Místa vyhledávaná jako zajímavé turistické destinace. Ostrov Bali a jeho překrásná příroda a tropické rituály krásy. Rozpustilá latinskoamerická Brazílie, karneval, ale také koupací rituál banho, který pomocí pečlivě vybíraných bylinek zajistí nejen čisté tělo, ale také nás ochrání před zlem a přinese štěstí. Africké Maroko, jeho dlouhé, sluncem rozpálené pláže a také lázně Hammam, které poskytují relaxaci a očistu těla, ale i duše.

Přesně těmito magickými rituály tří okouzlujících zemí je inspirována nová řada tělové kosmetiky SPA SECRETS, která je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud. Nechte se hýčkat kosmetikou, která vás přenese do ostrovního ráje Bali, do mystického Maroka či divoké Brazílie.

Tělová kosmetika má za úkol nás očistit a hydratovat pokožku. Pokud zvolíme novinky řady SPA SECRETS z Marionnaud, můžeme tuto běžnou rutinu povýšit na rituál. Právě těmi je totiž tato tělová kosmetika inspirována. Hedvábná řada s vůní kokosové vody nás přemístí na pláže Bali, svěžest tropického ovoce maracuja a bobulí Acai do Brazílie a smyslná vůně růže do afrického Maroka!

SPA SECRETS – BALI
Tato řada je jako stvořená k relaxaci. Lahodná vůně kokosové vody provoní pokožku, ale také ji řádně hydratuje, výtažky z květů Plumérie zajistí zklidnění pokožky a vláčnost.
Na výběr jsou tyto čtyři produkty:

SPA SECRETS BALI BODY CREAM – tělový krém s překrásnou vůní kokosové vody a s výtažky z Plumérie. Tělový krém v krásné dóze s víčkem zanechá naši pokožku hladkou, voňavou a dokonale hydratovanou bez pocitu mastnoty. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 189 Kč.

SPA SECRETS BALI SHOWER GEL – sprchový gel, který nás svou lahodnou vůní kokosové vody přenese na pláž pod palmy a svou jemnou pěnou nás nejen dokonale osvěží, ale také z nás smyje starosti z celého dne. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 129 Kč.


SPA SECRETS BALI WHITE SAND BODY SCRUB – tělový peeling s opojnou vůní kokosové vody obsahuje částečky bílého písku z Bali, který se postará o odstranění odumřelých buněk a šupinek z kůže. Po jemné masáži peelingem je naše pokožka krásně jemná a hebká. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 200 ml – 159 Kč.


SPA SECRETS BALI HANDCREAM – krém na ruce nejen krásně voní po kokosové vodě, ale také je obohacen o bambucké máslo, které vyživuje i velmi suché ruce. Po namazání je pokožka krásně hladká a vláčná. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 129 Kč.

SPA SECRETS – BRAZÍLIE
Řada inspirovaná pradávným koupelovým rituálem Latinské Ameriky – banho. Jedná se speciální koupele, do kterých se přimíchávají bylinné směsi, které mají přispět naší fyzické i duševní pohodě. Pečující řada má dvě hlavní složky – antioxidační bobule Acai a pečující olej z marakuje.
Na výběr jsou tyto čtyři produkty:


SPA SECRETS BRAZIL SHOWER NECTAR
– jemný sprchový gel překvapí krásnou, exotickou vůní tropického ovoce, která nás okamžitě přenese na slunné pláže brazilské Copacabany. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 129 Kč.


SPA SECRETS BRAZIL BODY OIL IN CREME
– tělový olej v krému je inspirován starými lázeňskými rituály. Obsahuje bobule Acai a plody marakují, přírodní perly z amazonského deštného pralesa, které jsou známé svou schopností oživit a dodat tělu energii. Krém pokožku dokonale hydratuje, vyživí a lahodná vůně tropického ovoce dopřeje relax i naší mysli. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 189 Kč.


SPA SECRETS BRAZIL BODY OIL
– tělový olej vhodný i pro masáže, pokožku dokonale hydratuje, zvláční a také provoní vůní exotického ovoce. Obsahuje výtažky z marakují a přírodní antioxidant – plody Acai. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 199 Kč.


SPA SECRETS BRAZIL BODYSCRUB
– tělový peeling jemně a účinně odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá pocit hebké a vláčné pokožky. Obsahuje výtažky z marakují a antioxidační bobule Acai. Pokožku vyčistí a krásně provoní vůní tropického ovoce. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 200 ml – 159 Kč.

SPA SECRETS – MAROKO
Řada inspirovaná rituálem Hammam, při kterém se věří, že je očista těla úzce spjata také s očistou duše. Hydratační řada obsahuje dvě hlavní složky – pečující a arganový olej a zklidňující růži.
Na výběr je těchto pět produktů:

SPA SECRETS MAROCCO SHOWER CREAM – jemný sprchový krém se na pokožce promění v hedvábnou pěnu, která pokožku nejen dokonale hydratuje, ale také provoní svůdnou vůní růže. arganový olej se postará o péči o pokožku. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 129 Kč.

 

SPA SECRETS MAROCCO BODY SOUFFLÉ – tělové suflé se jako vyšlehaný krém vpije do naší pokožky, hloubkově ji vyživí, hydratuje, ale zároveň ji ponechá zcela hladkou, bez pocitu mastnoty. Krásnou vůni dodá růže, zatímco arganový olej pokožku vyživí. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 189 Kč.


SPA SECRETS MAROCCO BODY OIL – tělový olej s vyživujícím argonovým olejem. Rychle se vstřebává, přinese úlevu i té nejsušší pokožce a zanechá ji hydratovanou, jemnou a hladkou, bez pocitu mastnoty. Růže pokožku příjemně provoní. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 199 Kč.

 

SPA SECRETS MAROCCO HAND CREAM – krém na ruce s výtažky s růží a argonovým olejem dodají namáhané pokožce rukou hydrataci a jemně je provoní růžemi. Ruce jsou po namazání hedvábné a vyživené. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 129 Kč.

 

SPA SECRETS MAROCCO SUGAR BODY SCRUB – cukrový tělový peeling obsahuje přírodní arganový olej, který pokožku vyživí a růžové extrakty, které pokožku krásně provoní. Peeling odstraní odumřelé buňky a zanechá krásně hebkou a vláčnou pokožku. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 189 Kč.

Zdroj: Marionnaud

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *