Zpěvačka Victorie v husím peří! Proč na sebe oblékla svatební šaty? Chystá snad veselku?

Každá žena se chce ve společenských či svatebních šatech cítit jako královna. Přesně tak se na módní přehlídce v kasinu Magic Planet Gold ve Vestci cítila i zpěvačka Victorie, přestože byla oděna v husím peří. Nádherné šaty v hodnotě desetitisíců navrhovala mladá návrhářka Debbie Brown (24).

„Módu miluji, jako asi každá žena a musím říct, že tyto šaty byly dokonalé, dlouho jsem se sama sobě tolik nelíbila,“ rozplývala se zpěvačka s tím, že kdyby se měla znovu vdávat, u Debbie by nevěděla, které šaty si koupit. Návrhářka si ocenění slavné zpěvačky nesmírně cení. „Jsem ráda, že se šaty líbí. Miluju ten pocit, když si žena oblékne moje šaty a já na ní vidím, jak je spokojená. Ony to neřeknou nahlas, ale v očích čtete tu větu: Jo, vypadám skvěle a tohle bude můj velký den. Proto to vlastně dělám,“ svěřila se Debbie, která má už zkušenosti i s kreativním šitím pro starší dámy. „I ony se stále chtějí líbit. Jedna moje zákaznice byla osmdesátiletá paní, která prostě chtěla vypadat sexy na svatbě svého vnuka,“ prozradila s tím, že šaty nejvíce prozradí osobnost ženy.

Jejím největším snem je ovšem obléct módní kritičku jakou je například Františka Čížková. „To by byla pocta,“ tvrdí Debbie Brown. Mladá švadlenka pochází s Karlových Varů, ale svůj ateliér má v Praze, v ulici Karolíny Světlé. „Tam mě najdete většinu týdne,“ usmívá se sympatická návrhářka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *