Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Růžičková, Zahradnická a Němečková. Tři herečky po šestinedělí makají na své postavě. A už jsou vidět výsledky!

Dlouholeté kamarádky, herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková už mají po šestinedělí a tak se domluvily, že budou chodit společně cvičit. Všechny tři dámy si oblíbily osobního trenéra a výživového poradce Ladislava Zeithamla.

Téměř každá žena po porodu řeší svou postavu. Herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková se objevují pod dohledem médií a tak chtějí přirozeně dobře vypadat i jako maminky. Lekce s osobním trenérem Láďou si pochvalují, jednak proto, že dělají něco pro sebe, ale i proto, že se společně sejdou a zapomenou na všední mateřské starosti. Herečka a fotografka Andrea Růžičková se netají tím, že jí trápí problematické partie v oblasti stehnou. „Trenink pod vedením Ladislava Zeithamla mi vyhovuje ve všech ohledech. Cvičíme spolu už dlouho, chodila jsem k němu i v těhotenství, dokonce mi byl velkou oporou i při porodu. Teď začínáme po šestinedělí a už po pár hodinách vidím výsledky,“ říká maminka syna Tobiáše.

Herečku Lenku Zahradnickou trápí bolest zad a tak se s Láďou zaměřují hlavně na zpevnění zádového svalstva. „Láďa je skvělý, vždy pozitivně naladěný člověk. Na každou hodinu k němu se těším a když se tu sejdeme s Andrejkou a Lídou, tak tady zažíváme spoustu zábavy,“ říká maminka dcery Jasmínky. Herečka Lída Němečková by se ráda zbavila poporodních kil, takže se zaměřuje hlavně na oblast břicha a stehen. „Nemám ráda přeplněná studia, kde nevíte, zda cvičíte správně, proto jsem vyhledala služby osobního trenéra a Láďa je moje krevní skupina, cvičení s ním je radost,“ dodává maminka dcery Marušky a partnerka Saši Rašilova. Každá má jiné cíle, ale všechny se vzájemně podporují pod dohledem osobního trenéra, výživového poradce a dnes už i kamaráda Ladislava Zeithamla. „Svou práci beru jako radost a musím říci, že na každý trénink s holkama se moc těším. Cvičíme spolu už dlouho, ale jako matky jsou o dost zábavnější,“ usmívá se trenér. Novopečené maminky na cvičení oblékly vtipná trička od slovenské herečky Kristíny Farkašové.

Zdravý životní styl neboli pohyb spojený s výživou je v dnešní uspěchané době nutností. Potřebujete efektivně hubnout, posilovat a formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost? Správné cvičení poskytuje oporu páteři a tak spolehlivě redukuje bolesti zad. Osobní trenér, manažer studia a výživový poradce Ladislav Zeithaml sestavuje tréninkové plány na míru klientovi v návaznosti na jejich potřeby a cíle. Poskytuje klientům kompletní servis a zakládá si na osobním přístupu. Zaměřuje se na zlepšení psychického stavu, zlepšení kondice při sedavém zaměstnání, na zdravotní cvičení, posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému posilováním s vlastním tělem. Specializuje se na cvičení s těhotnými ženami, kde je nutné správné dýchání a po porodu je prioritou zpevnění šikmých břišních svalů při břišním rozestupu, posilování pánevního dna a prevence proti bolesti zad při kojení a samozřejmě redukce celulitidy. Pracuje jako manažer moderně zařízeného studia BodyBody v paláci Florentinum, kde je klientům k dispozici veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj. Do studia tak můžete přijít bez tašky na cvičení. Přátelské prostředí uvítají i vaše děti. „První je, že vás klient osloví, ale oni musí setrvat a to už je hodně na mě, musím jim dát takový servis a motivaci, která je bude nutit chodit dlouhodobě. S řadou z nich už se dnes setkáváme i mimo fitness, vytvořil se mezi námi přátelský vztah. Zdravý pohyb s vyváženou stravou NutriFood dává smysl mojí práci,“ říká Ladislav. Více informací naleznete ZDE: www.lada-zeit.com

NutriFood je nutričně vyvážená strava založená na rozsáhlém klinickém výzkumu a jako jediná tohoto druhu plnohodnotně vyvážená co do poměru bílkovin, minerálů, vitamínů a stopových prvků. Možnost výběru z 6 redukčních programů bez JO-JO efektu. Široká produktová škála koktejlů, polévek, kaší, hlavních jídel, tyčinek a drinků bez aspartamu a glutamátu sodného.

Nápad malovat na trička vtipné texty a obrázky se zrodil v hlavě slovenské herečky a autorky populární knihy „Som Mama“ Kristíny Farkašové. Kniha je k zakoupení také v češtině. Trička se specifickým sarkazmem se začala okamžitě prodávat po celém Slovensku. Značka Koláčová vyrábí také nápadité kryty na mobil. Každý kus výrobku nese autorky originální výtvarný rukopis. Trička jsou k objednání ZDE: https://www.kompot.sk/autori/kolacova/ a kryty na mobil ZDE: https://www.mymame.sk/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *