Božský pohled pro dámy! Muzikál Rocky má nového Apolla, koukněte, jaké má tělo!

Již 24. listopadu se do Kongresového centra v Praze vrací veleúspěšný muzikál Rocky. A v roli Apolla Creeda se nově představí britský herec OJ Lynch. A ten je samé překvapení. Nejenže v Hamburgu, kde momentálně žije, nechal snoubenku s osmiměsíčním dítětem, ale ačkoliv to na něm není vidět, je mu přes padesát let!

OJ Lynch je v Praze teprve několik dní a již pilně se připravuje na svou roli Apolla Creeda ve veleúspěšném muzikálu Rocky. Lynch se v podstatě chystal už v Hamburgu, kde trénoval s představitelem Rockyho Janem Křížem, který tam vystupuje v muzikálu Ples upírů.

S Honzou jsme si hodně sedli a užili jsme si hodně legrace. Pustili jsme se ale i do tréninku. On je ale hodně napřed, protože má tu choreografii již zažitou,“ prozradil Lynch, který není v Rockym žádným nováčkem. Apolla Creeda si zahrál už v Hamburgu nebo na Broadwayi. Přesto česká verze mu přijde nejdynamičtější.

Základní rozdíl je v souboji, který je tady mnohem dynamičtější a velkou výzvou je pro mě i obří jeviště, které musíme zaplnit,“ říká Lynch, který je v perfektní formě. A to i přestože mu již bylo padesát let, ačkoliv na to nevypadá.

Když je člověk součásti týmu muzikálu Rocky, musí mít dobrou fyzičku. Tentokrát jsem se do toho akorát musel víc opřít, abych splnil tu dynamiku,“ říká představitel Apolla, který má tajný recept, jak vypadát o dvacet let mladší, než je realita.

Nekouřím, nepiju, chodím spát v pět odpoledne a spím nepřetržitě stejně jako Michael Jackson v hybernačním stanu. A pak si na obličej každé ráno pět hodin patlám obličej, abych vypadal takhle,“ říká s nadsázkou Lynch, který se na rozdíl od svého předchůdce Simona, který se zamiloval do choreografky Ivany Hannichové, rozhodně do žádných románků pouštět nebude.

V Hamburgu mám snoubenku a osmi měsíční dítě. A jsem poprvé takhle na dlouho od nich pryč. Nikde to neříkejte, ale aspoň se v noci vyspím. V prosinci za mnou ale přijedou,“ prozradil Lynch, který se již učí český text, aby byl 24: listopadu sto procentně připravený. „Na výsledek si lidi budou muset počkat a přijít se na nás podívat do Kongresového centra,“ uzavřel herec.

Foto Muzikál Rocky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.