Již 12. ročník ČESKO ZPÍVÁ je tu! Vyhlásila ho Kamila Nývltová…

Soutěž pro mladé talentované zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2018 vyhlásila její patronka Kamila Nývltová na koncertu úspěšných soutěžících dřívějších ročníků v muzeu voskových figurín Grévin.

Od 1. listopadu se mohou začínající zpěváci opět přihlašovat do moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ. Jako každým rokem, i letos soutěž přináší příležitost předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a šanci nastartovat svou pěveckou kariéru. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2018.

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent. 14. října představilo své úspěchy a pokroky sedm z těch nejúspěšnějších soutěžících různých ročníků ČESKO ZPÍVÁ návštěvníkům Muzea voskových figurín Grévin v Celetné ulici. Kromě patronky soutěže Kamily Nývltové, která celou akci moderovala, vystoupili Michal Horák, Matěj Tauš, Michaela Janáčová, Ines Ben Ahmed, Denisa Grmolcová, Patrik Stoupa a Eliška Kotlínová.

Mezi aktuální úspěchy talentů, které ČESKO ZPÍVÁ pomáhá objevovat a prosazovat, patří například uvedení již druhého muzikálu teprve 19letého Matěje Tauše. Muzikál Chlapec a hvězda, který Matěj nejen napsal, ale také v něm vystupuje v hlavní roli, byl přijat diváky i odborníky s nesmírně pozitivním ohlasem. Michalu Horákovi mimo jiné TV Óčko uvedlo již dva videoklipy, Patrik stoupa představil svůj první singl „Nad krajinou“, ke kterému také natočil videoklip, a Elišce Kotlínové Rada města Vodňany udělila „Cenu starosty“ v kategorii Vodňanská naděje za přínos v oblasti kultury.

„Jsem hrozně moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos objevíme zase další talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ usmívá se Kamila Nývltová a dodává: „Rozhodně neváhejte s přihlášením. I kdybyste v soutěži neuspěli podle svých představ, získáte cenné zkušenosti a krásné zážitky!“

Do ČESKO ZPÍVÁ 2018 se mohou zájemci přihlásit pomocí jednoduché elektronické přihlášky, kterou naleznou na stránkách soutěže (www.cesko-zpiva.cz/cs/prihlaska). Jsou zde také kompletní pravidla (www.cesko-zpiva.cz/cs/pravidla). Přihlašovat se lze do jedné ze dvou kategorií: Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let. Na webu také zájemci naleznou veškeré potřebné informace, včetně kontaktů na produkci, která ráda zodpoví případné dotazy.

Pěveckou soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2018 vyhlašuje spolek TŠ Bonifác, z. s. a organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. Soutěž již několik let probíhá pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce, poslance a člena předsednictva poslaneckého klubu ODS, a za podpory ředitele společenského centra pro kulturu a volný čas UFFO Trutnov pana BcA Libora Kasíka. Mezi hlavní partnery patří Hotel Patria Trutnov, společenské centrum UFFO či město Trutnov.

Zdroj: www.cesko-zpiva.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.