Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Proměny Zdeňka Piškuly: Z hvězdy letošní vánoční pohádky bude hokejista!

Mladý herec Zdeněk Piškula (19) patří mezi velmi vyhledávané a obsazované hvězdy. Letos si zahraje hlavní roli ve vánoční pohádce Nejlepší přítel, kterou Česká televize vysílá 25. prosince, v seriálu Lajna se zase promění v hokejistu.

Takto bude vypadat jako Ondra v pohádce:

Promo fotografie. Nejlepší přítel je pohádka o hledání štěstí, lásce, ale především o přátelství, které se ukáže silnější než bohatství nebo pekelná hrozba. Autorka dobře vystavěla dramatický děj s atraktivními hlavními hrdiny a nechala velký prostor pro humor a nadsázku. Příběh sice vychází z klasické pohádkové tradice, zpracováním a režijním pojetím je však moderní a ideální pro vánoční vysílání.

A takto jako hokejista:

Další díly seriálu Lajna z hokejového prostředí uvádí v listopadu internetová televize OBBOD. Po premiérovém díle Únos je na platformě již nyní k vidění druhý díl Denisa a třetí díl s názvem Láska, ve kterých se dále vyvíjí příběh kolem mladého hokejisty Patrika Hrouzka v podání herce Zdeňka Piškuly, syna hokejové legendy Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera. Za seriálem stojí tvůrci úspěšné internetové série Vyšehrad.

„Natáčení nebylo vůbec jednoduché, protože jsme měli spousty těžkých scén nahňácaných do pár dnů. Natáčení mě bavilo moc, až na neustále pendlování na trase Praha – Havířov,“ říká Zdeněk Piškula, představitel Patrika Hrouzka. „Patrik nejprve dostane od života facku a to ho přiměje změnit své chování. Celý seriál má krásně vzestupnou tendenci,“ říká Piškula. Jako nadějný hokejista Hrouzek se v seriálu potýká se svým otcem Lubošem (Jiří Langmajer), vítězem olympiády v Naganu a současně hokejovým trenérem, který do svého syna vkládá vlastní ambice. Patrik se ale namísto hokeje vzhlédne v krasobruslení a především v krasobruslařce Kláře.

Na roli hokejisty se Zdeněk Piškula důkladně připravoval. „S několika hokejisty jsem se setkal a pozoroval jejich držení těla, komunikaci nebo fungování energie v jejich týmu. V Lajně jsem se pokusil maximum věcí zužitkovat a musím říct, že jsem touto rolí získal velmi kladný vztah k hokeji. Už mám hokejovou výzbroj a za pár dnů si jdu zahrát s amatéry. Hokej je můj nejoblíbenější zimní sport a asi taky jediný, který při olympijských hrách pravidelně sleduju,“ prozrazuje Piškula.

Vedle hlavních rolí otce a syna Hrouzkových hrají v internetovém seriálu Lajna Norbert Lichý, Petra Špindlerová, Marek Taclík, Hana Vagnerová, Petra Dostálová nebo Josef Kaluža.

První díl osmidílného seriálu byl uveden 21. června 2017 na on-line platformě OBBOD.cz. Dalších sedm epizod bude odvysíláno v průběhu listopadu a prosince (vždy v úterý).

Diváci mohou sledovat Lajnu výhradně na www.obbod.com, kde si buď mohou zaplatit měsíční předplatné 180 Kč, v rámci kterého mají přístup do celé databáze (cca 400 filmů a seriálů včetně Lajny), nebo si mohou jednotlivé díly Lajny půjčovat za 45 Kč na 48 hodin.

SYNOPSE
Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal… v Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!

Zdroj: seriál Lajna

Foto: Seriál Lajna a Česká televize/ David Raub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *