Máte rádi charisma tajemné noční oblohy? Nenechte si ujít novou řadu hodinek Komono Midnight!

Belgické hodinky Komono představují další novinku – řadu Midnight, které dominuje sytá tmavá modrá barva ciferníku inspirovaná hloubkou jasné noční oblohy.

Walther 5290Kč
Harlow 3690Kč

Hodinky řady Midnight jsou variací na jednoduchou černo černou klasiku stylových modelů Komono Harlow, Walther, Orson a Lewis. Kombinace tmavých módních detailů a la sopečný obsidián s antireflexním modrým povrchem působí velmi luxusně a charismaticky.

Lewis 3690Kč

Všechny modely hodinek řady Midnight mají speciální klenuté minerální sklo extra odolné vůči poškrábání, japonský quartzový strojek v těle z nerez oceli a odepínací kožený pásek. Průměr ciferníku a stupeň vodotěsnosti se u jednotlivých modelů liší.

Orson 5890Kč

 

O značce Komono
Belgická značka Komono se od roku 2009 věnuje tvorbě kvalitních, progresivních a nadčasových hodinek, slunečních brýlí a nově i brýlových obrub za dostupné ceny. Značka Komono slaví úspěch po celém světě a patří mezi nejrychleji rostoucí nové značky módních doplňků. Komono v sobě efektně mísí retro prvky s futurismem, klasiku s moderními trendy, design s uměním. Jak napovídá samotný název (komono – japonsky „malé věci“), design doplňků Komono spojuje vize zachytit v minimalistické formě čistou esenci kultury, současně se Komono hrdě hlásí k belgické tradici precizní řemeslné práce s použitím nejkvalitnějších moderních materiálů.

Zdroj: www.komono.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.