Maximální regenerace pro vaši pleť to je obličejové ošetření SKIN REGIMEN LONGEVITY FACIAL

V podzimních měsících bývá pokožka obličeje je unavená, dehydrovaná a přecitlivělá po létě. Potřebuje kvalitní regeneraci a připravit na chladné a sychravé počasí. V Miracle Esthetic Clinic and Spa mají na všechny tyto neduhy řešení; ošetření pokožky obličeje Skin Regimen Longevity Facial od Comfort Zone pleť dokonale hydratuje, vyživí a obnoví její tón. Je vhodné pro všechny typy pleti a trvá 30 minut.

Dr. Davide Bollati, zakladatel značky Comfort Zone, říká: „Všichni naši odborníci se shodli na tom, že zanícení je primární, nepozorovaná a chronická příčina stárnutí, společně s oxidací, útokem volných radikálů, glykací, útokem cukrů a ohrožením metylace, zásadní replikací DNA, která zajišťuje naší pleti správnou regeneraci. Pro efektivní boj proti stárnutí je komplexní péče a zdravý životní styl skutečně nezbytný!”

Ošetření je kombinací účinných složek jako jsou alfahydroxykyseliny, Matcha Tè a chia semínka, které společně s jedinečným Komplexem Dlouhověkosti™ obnovují a revitalizují pokožku a její vzhled.

Pro zvýšení účinnosti ošetření SKIN REGIMEN LONGEVITY FACIAL se Comfort Zone inspiroval vědeckým výzkumem především v oblasti fyzioterapie, a zařadil několik klíčových technik z tzv. Kabatovy metody. Ošetření samotné se skládá z několika různých fází ruční masáže:

  • ÚVODNÍ FÁZE, která zahrnuje fyzická cvičení inspirovaná Kabatovou terapií
  • ROLOVACÍ FÁZE, inspirovaná francouzskou technikou palper rouler
  • ZÁVĚREČNÁ FÁZE MASÁŽE, kterou nazýváme ANTI-GRAVITAČNÍ MASÁŽ, pro přemisťování a lifting tkání pokožky.

Tato technologie představuje revoluci v profesionálním přístupu, neboť přináší skvělé, okamžitě viditelné výsledky za polovinu času, který trvá tradiční obličejová kúra na. Pouhých 30 minut stačí na oživení, obnovení tónu a úpravu kožní tkáně pro mladší, zdravější vzhled. U mladých pletí lze zabránit tomu, aby se objevily známky stárnutí a omezit tak proces stárnutí. To lze i u zralejších pletí, které potřebují korekci, údržbu a trvalou péči a prevenci. Ošetření je ideální pro všechny typy pleti během všech ročních období.

 Po ošetření budete na své pleti pozorovat tyto změny:

  • Okamžité vyplnění a posílení pleti
  • Lifting a zjemnění mimických i hlubokých vrásek
  • Načerpání živin pro vyčerpanou pleť
  • Pleť je svěží, živá a projasněná
  • Pleť je tonizovaná

Toto profesionální ošetření lze podstoupit v salonu Miracle Esthetic Clinic and Spa, kde si můžete koupit i produkty COMFORT ZONE určené pro domácí péči. Cena ošetření 1 150 Kč.

Tip redakce:
TRANQUILLITY™ BLEND – mix aromatických olejů
Směs cedru a esenciálních olejů sladkého pomeranče v jojobovém oleji přináší hlubokou relaxaci a obnovení harmonie během dne nebo před spaním. Zmírňuje napětí a přispívá k odpočinku. Bez silikonů a s 80% ingrediencí přírodního původu, využívá výhody aromaterapie, která dává tělu a mysli okamžitý pocit pohody, což v dnešní uspěchané době moderního života jistě oceníte. Použití je jednoduché, nanesete několik kapek na zápěstí, krk nebo za uši jako alternativu k osobnímu parfému, nebo lze zředit několik kapek v tělovém krému. Získáte tak intenzivní a příjemný aromaterapeutický zážitek. Cena: 2 190,- Kč

TRANQUILLITY™ SHOWER CREAM – aromatický sprchový krém
Tranquillity™ sprchový krém má intenzivní hydratační vlastnosti, které vytvářejí hedvábný a příjemně vonící pocit na kůži. Kombinace výživného amarantového oleje a speciální směs éterických olejů dodává okamžitý pocit pohody. Krémová textura zanechává pleť jemnou, hydratovanou a příjemně vonící. Snižuje stres a napětí a navrací tělo i mysl do rovnováhy. Cena: 760,- Kč

TRANQUILLITY™ BODY LOTION – hydratační tělové mléko
Aromatické tělové mléko s lehkou hydratační texturou je vhodné zejména pro ty, kteří milují rychle se absorbující produkty. Ideální je zabalit si ho na dovolenou: perfektně funguje v horkém a vlhkém podnebí. Pokožka je hydratovaná, sametově hebká. Cena: 1 075,- Kč

MAN SPACE SURVIVAL KIT – vyživující a čistící sada pro muže
Dokonalý dárek pro muže, kteří pečují o svou pleť na těle i obličeji. Revitalizační sprchový gel dodává svěžest a čistotu pleti i vlasům.  Hydratační krém zklidňuje a vyživuje pokožku nejen po holení. Pomáhá moderním mužům zvládnout stresové situace, dodává vitalitu mysli a pleť mladistvou a svěží. Cena: 1 820,- Kč (hodnota 2 125,- Kč)

Zdroj: Miracle Esthetic Clinic and Spa

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.