Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Dejte důraz na total look a nezapomeňte na styling obočí!

Styling obočí je pravděpodobně nejvýraznějším současným módním trendem. Důraz na tzv. total look, tedy celkové sladění vzhledu, dnes zahrnuje nejen oblečení, boty, šperky, úpravu vlasů a líčení, ale i módní trendy úpravy řas a zejména obočí. I v České republice už vznikají první tzv. Brow bary, které se specializují na úpravu řas a obočí. Nikdy předtím tady nebylo tolik přípravků na jejich úpravu, barvení a podporu růstu. Poradíme vám, co vybrat…

„Lidé začínají chápat, jak významnou roli obočí hraje. Rámuje obličej, reflektuje náš osobní individuální styl a je důležité pro náš celkový vzhled, který dotváří, a hodně tak o nás samotných vypovídá,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. Díky své práci pro jednu z předních světových značek v oblasti péče o řasy a obočí sleduje světové trendy a přenáší je k nám do Čech.

„Trendy je plné, husté obočí – čím je přirozenější, tím lepší. Rozhodně ale nesmí působit neupraveně – je potřeba ho tvarovat, ale velice citlivě! Obočí upravujeme jen z jeho spodní strany, nahoře „letí“ přirozený tvar i vzhled. Jediné pravidlo úpravy, které bychom měli dodržovat, zní: ze ⅔ by mělo mít obočí stoupající charakter a z ⅓ klesající,“ radí odbornice.

„Hlavním trendem roku 2017 je podle ní sladění barvy obočí s barvou vlasů. Barva obočí by měla ladit s barvou vašich vlasů či být v rozpětí maximálně o dva odstíny tmavší. RefectoCil nabízí například osm základních barev a jednu zesvětlovací pastu, které lze kombinovat. Jejich účinek vydrží až šest týdnů. Vyškolení odborníci v salonech, kadeřnictvích nebo přímo v Brow barech přesně vědí, jak barvu namíchat k vašim vlasům i jak obočí následně upravit, aby nejen skvěle vypadalo, ale také zůstalo přirozeně rostlé a zdravé,“ doporučuje Martina Košťálová, jejíž další praktické rady najdete na blogu www.pohodarky.cz

Tajné tipy stylistky:
Pudrové stíny na obočí
Jsou největším hitem v módním stylingu, zejména u mladé generace. Jejich aplikace je jednoduchá, rychlá a vše vypadá naprosto přirozeně. Vyzkoušejte třeba andmetics Brow Powder Trio, které obsahuje tři barevné odstíny: světle, středně a tmavě hnědou. Hodí se pro všechny typy pleti a pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech, protože mají lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí na jedné straně a kartáčkem pro aplikaci barvy na straně druhé. Andmetics Brow Powder Trio koupíte na www.andmetics.cz za 490 Kč.

Obočí upravené za pár sekund
Nemáte čas na návštěvu kosmetičky nebo Brow baru a s pinzetou se zrovna nekamarádíte? Perfektní tvar obočí vám vytvoří snadno a rychle andmetics Brow Wax Strips depilační pásky na obočí. Nechtěné chloupky – světlé i tmavé – odstraníte účinně a důkladně jedním rychlým trhnutím, a to i s kořínky. Tajemství depilačních pásek andmetics je ve správném tvaru a použití studeného vosku. Studený vosk je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk nebo vytrhávání jednotlivých chloupků. Aplikace je také levnější a rychlejší než běžné metody. Pořídíte je v provedení pro ženy či pro muže na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Barvení řas a obočí zvládnete doma za pár minut!
Potřebují vaše řasy barvu, ale také dodat trochu na objemu a lesku? A co obočí? Nerozčiluje už vás to věčné ranní postávání před zrcadlem a jeho domalovávání, aby získalo na výraznosti a tvaru? Obojí krásně zvýrazníte se sadou BeautyLash Sensitive, s níž můžete barvit řasy a obočí snadno, šetrně a rychle. Jedno balení vystačí na 8 použití, barva vydrží až 6 týdnů a vybírat si můžete ze tří odstínů (černá, středně hnědá a tmavě hnědá), takže můžete barvu obočí perfektně sladit s odstínem svých vlasů. BeautyLash Sensitive koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Řasy jako mrkací panenka
Málokterá žena má takové řasy, které by měly náležitý objem i délku. Nejrůznější řasenky, umělé prodlužování či nalepování řas řeší tento problém jen na chvíli. Vyzkoušejte séra a boostery na řasy, které je zahustí, prodlouží, aplikace je jednoduchá a zvládnete ji v pohodě doma. Kvalitní séra obsahují i pečující a zvlhčující složky, jako jsou vitamíny, peptidy a další důležité „živiny“ pro řasy. Například BeautyLash Růstové sérum na řasy obsahuje unikátní peptidovou kombinaci aminokyselin a mastných kyselin Sympeptide X-lash. A právě díky nim jsou řasy brzy výrazně delší a hustší. BeautyLash Růstové sérum koupíte na www.beautylash.cz za 750 Kč.

Podpořte růst obočí boosterem
V módě je přirozeně husté upravené obočí. Pro mnohé ženy se to může ale zdát jako nedostižný sen, protože mají obočí příliš řídké, ať už přirozeně, vlivem hormonálních změn, anebo důsledkem přílišného vytrhávání. Pro ty je tu novinka v podobě boosterů na obočí, které podporují jeho růst. V současné době slaví největší úspěchy ty, které obsahují výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského, který aktivuje jeho růst. Právě tuto bioaktivní látku obsahuje i BeautyLash Eyebrow Booster. První viditelné výsledky se dostavují už po šesti týdnech a po deseti týdnech je obočí výrazně hustší, silnější a zdravější. BeautyLash Eyebrow Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 900 Kč.

TIP: Další užitečné tipy na úpravu řas a obočí najdete na zdarma přístupných videích RefectoCil Akademie.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *