Zpěvák Sebastian představí Vesmírnou tour v Lucerna Music Baru. Ve všech písních je kus mě, svěřil!

Popový zpěvák Sebastian se, po úspěchu jeho prvního samostatného turné, vydal na novou koncertní šňůru po celé České republice, tentokrát s názvem VESMÍRNÁ TOUR 2017, a přesně podle toho bude vypadat i scéna. Koncert v Praze proběhne 17. listopadu v 18:30 hodin v Lucerna Music Baru a fanoušci, zejména fanynky, zde budou mít možnost se setkat se zpěvákem osobně v rámci autogramiády, která bude následovat po koncertu. Na pódiu zazní všechny jeho dosavadní hity, včetně nejnovějšího songu Vesmírná i další nové písně!

Sebastian Navrátil, jak zní celé jeho jméno, se v minulosti nejvíce vryl do paměti singlem Toulavá, který samozřejmě nechybí na jeho poměrně novém debutovém albu s názvem Hvězdy, za jehož prodej získal zlatou a platinovou desku. Jeho singly ToulaváZáchranný bodAž na to přijdeHvězdy a Náhradní díly se všechny vešly do české rádiové Top 3 a stále se drží na pozici nejhranějších českých skladeb.

Ve všech těch písních je kus mě, nejosobnější však pro mě jsou písničky s názvem Hoříš a Hvězdy,“ komentuje Sebastian singly na desce Hvězdy a dodává: „Na dvou písních z mého cédéčka hostovali kluci z Atmo Music, konkrétně se mnou spolupracovali na písni Polety a Vesmírná. A právě k Vesmírné nyní připravujeme i videoklip.“

© Foto Teope Drbohlav

Vizuální stránka celé scény včetně pódia se ponese v duchu nejnovějšího singlu Vesmírná, podle které je celé turné pojmenované. Je tedy dost možné, že i když se koncert bude konat pod střechou, hosté budou vidět hvězdy. „Je to konečně koncert, který jsem si vždycky přál – nová show, ledková vizualizace a celková atmosféra,“ popisuje Sebastian nový koncept koncertů.

„I když lidi mají stále nejraději Toulavou, já nejraději na koncertech hraji VESMÍRNOU, mám ji totiž nejméně oposlouchanou a má pro mě šílenej drive a strašně mě baví,“ říká Sebastian.

Kompletní rozpis Vesmírná Tour 2017 zde:
03/11   – PROSTĚJOV / KASC / Autogramiáda & focení
04/11   – VAMBERK / MKS VAMBERK / Autogramiáda & focení
09/11   – OSTRAVA / KD AKORD / Autogramiáda & focení
10/11   – ČESKÁ LÍPA / KD CRYSTAL / Autogramiáda & focení
11/11   – JINDŘICHŮV HRADEC / KC JITKA / Autogramiáda & focení
16/11   – LITOMYŠL / MC KOTELNA / Autogramiáda & focení
17/11   – PRAHA / LUCERNA MUSIC BAR / Autogramiáda & focení
18/11   – PARDUBICE / ŽLUTÝ PES / Autogramiáda & focení
22/11   – VRATISLAVICE / 101010 / Autogramiáda & focení
24/11   – HEŘMANŮV MĚSTEC / KD / Autogramiáda & focení
01/12   – BRNO / KD RUBÍN / Autogramiáda & focení

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *