Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Troškova herečka Andrea Hoffmannová. Teď z ní bude pohádková selka!

Adventní období a vánoční čas jsou nedílně spojeny také s pohádkovými příběhy. Nová pohádka od režiséra Zdeňka Trošky Čertoviny, kterou natáčel letos na jaře, bude už v prosinci předpremiérově uvedena v několika českých a moravských městech.

Jednu z hlavních rolí v pohádce ztvárnila herečka Andrea Hoffmannová, známá mimo jiné z Troškovy pohádky Strašidla či z filmů Pohádky pro Emu a Špunti na vodě. Oficiální premiéra pohádky Čertoviny se uskuteční 8. ledna 2018.

„V pohádce Čertoviny hraji selku, maminku Haničky – Sary Sandevy. V mladém věku byla nešťastně provdaná za starého vdovce, kterého hraje Oldřich Navrátil,“ říká herečka Andrea Hoffmannová, která je sama v reálném životě maminkou dvouleté dcery Anastázie. „Na premiéru Čertovin se moc těším.  Kousek pohádky jsem už viděla a bude opravdu krásná. Taky se těším,  že se  na premiéře opět potkáme všichni, kdo na pohádce pracovali. S celým týmem jsme si užili příjemné natáčení,  sešla se skvělá parta lidí a myslím,  že se dobrá nálada z placu odrazila i na výsledku pohádky,“ říká Hoffmannová.

Pohádku Čertoviny realizuje produkční společnost Fénix Film. Pojednává o dvou čertech Popelákovi a Uhelákovi, kteří se vydají do lidského světa a natáčela se letos v květnu a červnu v jižních Čechách, v Peklu Čertovina, v tvrzi v Drslavicích a ve skanzenech Třebíz a Přerov. V hlavních rolích se vedle Andrey Hoffmannové dále představí Jakub Prachař, Dominick Benedikt Hájek, Karel Dobrý či Jaromír Nosek.

Předpremiérové projekce pohádky Čertoviny v prosinci 2017:
12. 12. – Litochovice – kino Střítěž
12. 12. – České Budějovice – CineStar
14. 12. – Plzeň – CineStar
16. 12. – Ostrava – CineStar
16. 12. – Olomouc – CineStar
18. 12. – Týn n. Vltavou – Kino Sokolovna
19. 12. – Pardubice – CineStar
19. 12. – Hradec Králové – CineStar
20. 12. – Nový Bor – Městské kino
21. 12. – Česká Lípa – Kino Crystal
24. 12. – Krnov – Kino Mír 70
27. 12. – Český Krumlov – Kino Luna
28. 12. – Dobruška – Panoramatické kino 70
29. 12. – Prostějov – Kino Metro 70
30. 12. – Nové Město nad Metují – Kino 70

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *