Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sex a vztahyZábava

Seznamte se na luxusním párty plesu ve stylu benátského karnevalu

Ať už hledáte novou lásku, nebo jste jen noví ve městě a schází vám kontakt s přátelskými tvářemi, už jste asi zjistili, že seznámit se není tak snadné. Zejména, pokud nechcete trávit hodiny na seznamovacích portálech, nebo riskovat nepříjemné nevydařené schůzky “naslepo”. Ale jak na to jinak?

Originální, zcela nenucenou možnost seznámení, spojenou se skvělou zábavou, nabízí ples Night of Illusion, který se koná v sále Boccaccio Grand Hotelu Bohemia 29. listopadu.

Luxusní večírek pořádaný ve stylu benátského karnevalu ještě ulehčuje těm stydlivějším seznamování příležitostí tak trochu zakrýt svou identitu škraboškou. Tu si můžete koupit přímo na místě v rámci výstavy těch nejkrásnějších benátských masek. Italské téma oživí špetka iluze. Kouřové efekty, lasery, klasická hudba v moderním stylu, iluzionisté, umělecká představení… Hosté se mohou těšit také na mikromagii nebo tombolu o nápadité ceny.

Ples, jak ho neznáte, do posledního detailu přizpůsobený hostům, kteří nejsou v páru. Více informací o akci najdete na Facebooku. Staňte se tou nejkrásnější benátskou singl princeznou, nebo pravým gentlemanem oslňujícím nezadané dámy při večeru, kdy můžete být kýmkoliv chcete. Prožijte nezapomenutelný večer! A možná potkáte skutečnou lásku…

Vstupenky v prodeji v síti Ticketstream.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *